Patent na lásku 4

2. října 2006 v 14:37 | InsaneAngel |  ff-Patent na lásku
Táta říkal, že bychom se mohli nastěhovat už za týden, to už by měl být ten dům do všech podrobností a úplně dokonale vybavený, upravený a zařízený (postavili ho spešl pro nás). Táta měl v Německu pracovat na nových výrobcích pro IBM a v ČR na to nejsou nějaké dostatečné prostředky. NAŠTĚSTÍ si šéfik táty vybral právě jeho jako svému! Já jsem byla fakt total happy (ale to jsem už vlastně psala=o)) S Kájou jsme krafaly až do půl čtvrté jen o Tokio Hotel a stěhování. Říkaly jsme si, že budeme k Tokio Hotel nejmíň milionkrál blíž!! Ale pak nás začaly bolet šlajfirny, tak jsme usnuly a probudily se, až když nás máma a táta volali na obě. Pořád jsme tomu nemohly uvěřit. Hned další den jsme si všichni začali balit a asi za dva dny jsme se jeli už s částí věcí jeli podívat do Německa na náš nový domeček! Fakticky nádhera! Prostě luxus! Během týdne jsme to převáželi všechno do Německa. A na konci týdne jsme se tam už nastěhovali. Byl ještě krásnější než předtím. Každý jsme měli vlastní pokoj. Ale náš s Kájou byl propojený takovou malilinkatou chodbičkou, takže jsme měly skoro společný pokoj, když to tak vezmete=o))
Vedle našeho domu bylo ještě pár domků, tak jsme si s Kájou řekly, že tam možná narazíme na ňáký teenagery. Rozhodly jsme se obhlídnout obchody, kluby, lidi……..kluky…. =o))
Obchody celkem ušly, nejlepší však bylo, že v každém tom obchodě se nacházel aspoň jeden kus oblečení s obrázkem Tokio Hotel. Hned jsme si koupily tričko, mikinu, klíčenku a peněženku. Faggt krásný. Ale také německých BRAVíček tam všude bylo požehnaně! Ale tak to by nebylo zas tak strašný - vždyť se učíme něminu už 6. rokem. A z němčiny máme obě naštěstí stabilní jedničku (to se nechcem chlubit, ale jen vás chci upozornit, že se vám to někdy šikne, ten cizí jazyk….rozhodně na hovno se ho neučíte =o)) Obě máme cizí jazyky rády….no a když už se tu bavíme o škole, tak škola byl naprosto úžasná! Bylo tu i pár klubů, některé vypadaly fakticky "úchvatně" (myslím to ironicky =o(), ale některé byly celkem přijatelné…Myslím, že je to 1:0 pro ČR (ale pouze v klubech =o)) ale jinak celkově 99:1, protože to tu bylo fakt úžasné. =o)))))) Myslím, že to tu bude móc fajn! Když jsme se už chystaly domů, všimly jsme si jednoho nepřehlédnutelného plakátu s fotkou Tokio Hotel a fakggt big nápisem tam stálo: "Koncert této slavné mladé skupiny se uskuteční dne 24.4. 2006 ve 20:00 v klubu 1-2-3; VSTUPNÉ: 20 €. Po koncertě proběhne autogramiáda."
Čuměly jsme na to jak telata na nová vrata! Klub 1-2-3 byl tak 300 m od našeho domečku! Koukly jsme na sebe a zařvaly jak pominuté: "Juchů! Jde se na koncík!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Fikaly jsme domů, jen co nám nohy stačily, abychom zjistily, kolik máme doma prachů. Našly jsme tam každá po 40 € . Tak jsme vzaly všechny prachy, a každá jsme (jak malé infantilní holčičky =o)) néé dělám prdel =o)) koupily plyšáka "tomu svýmu" a přilepily k nim lísteček každá jiný. Můj: Für TOM KAULITZ a Kája: Ich liebe dich Gustav!
Máma s tátou chtěli na ten koncík s náma, aby se nám prý něco nestalo…prý jsme tu jenom jeden den (což sice byla pravda, ale tak 16-tiletý holky se snad vyznaj, né??? =o))
Posadila jsem je do křesla a udělala dloouhou přednášku o puberťáckých požadavcích a co pro puberťáky znamená trapas jak hrom. Co mě překvapilo - seděli tam jak myšky a ani nedutali =o)) Nakonec se vydali do místní opery na ňákej ječák - se divím, že se tátovi chtělo.
Když konečně vypadli, oblékly jsme si věci s obrázky od Tokio Hotel, které jsme si dneska pořídily, upravily se, s sebou jsme si vzaly nezbytné věci jako: památník, každá plakát, digitální foťák, a jelikož máme obě mobily s foťákem, tak i mobily, prachy a plyšáky. Vyrazily jsme už v 19:00 i když cesta nám potrvá tak 5 minutek - schválně, abychom chytly co nej fleka. Přišly jsme před klub a málem nás trefil šlak! Před klubem už nejmíň 400 fanynek a křičely jak o život. Pak jsem si všimla (asi jako poslední) pomalu přijíždějící černé limuzíny a z okýnka na všechny mával TOM! Vypadal……..tak………………úžasně! Byla jsem z něj total na větvi a Kája? Ta jenom sledovala limuzínu a hypnotizovala jedny dveře, kde viděla Gustava, aby se otevřely a vystoupil její zbožňovaný Gusťa. Jako první vystoupil Bill a musím uznat, že byl fakt pěkný a moc mu to slušelo! Za ním vystoupila nějaká holka - nic moc - a Bill jí gentlemasky nabídl rámě. Pochopila jsem. Jeho holka. Prohlídla jsem si ji trochu líp a neviděla jsem na ní nic zvláštního. Připadala mi jako nějaká coura (sorry) . Za nimi vystoupil Gustav a celkem přijatelně se usmál. Pozorovala jsem pokradmu Káju, a divím se, že se jí ta kolena, tím podlamováním ještě nezlomila =o)))) Myslela jsem, že mi tam omdlí! Ale naštěstí se udržela =o)
Když kolem mě projde Bill s tou jeho holkou, tak mě (fakticky newym proč) píchne u srdce. Zato když kolem Káji prochází Gustav, tak……

Pokračování příště
Napsala: Agíz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrakodrap Mrakodrap | 16. dubna 2007 v 20:12 | Reagovat

Juuuu...:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama