Patent na lásku 7

2. října 2006 v 14:39 | InsaneAngel |  ff-Patent na lásku
"...víš, promiň, ale kluci by se na mně zlobili, už jsme se domlouvali na ňákou párty…promiň" "Né, já to chápu…." Pak Tom udělal, co bych nikdy nečekala……..políbil mně……a dodal: " je mi to líto…." A odešel….. promítala jsem si v hlavě poslední minutu…….krása………..stála jsem tam aspoň 5 minut……ale pak mě z mého přemýšlení vytrhl nějaký povědomý křik : " No kde se couráš??????"Byla to Kája. Asi si chtěla zahrát na mou mámu, bo co!!! Moje oči se do ní zabodly a beze slova jsem kolem ní přešla dovnitř. Káju to zjevně zaskočilo, protože se zatvářila tak divně…. Potichu zavřela dveře a něco si mumlala. Já jsem zmizela do mého pokoje a naštvaně jsem bouchla dveřma. Jen jsem tam tak ležela na posteli a přemýšlela o koncertu a o Tomovi. Pak to ticho protla známá melodie od Tokio Hotel Durch den Monsun z mého mobilu………..v hloubi duše jsem čekala, že to bude Tom, ale byla to máma. Říkala, že dneska přespí v hotelu a zítra, až přijedou nám oběma něco důležitého oznámí. Řekla jsem, že jasně a že ať si to užijí (no co, rodiče jsou taky jenom lidi =o)) a položila to. Pustila jsem si nehledě na čas na plné pecky hi-fi věž s Tokio Hotel a bylo mi neskutečně krásně. Pak se mi zdálo, že mě někdo volá. Nebyla jsem si tím jistá, ale když jsem to slyšela podruhé, tak jsem si řekla, že to bude Kája, se kterou jsem neměla vůbec chuť mluvit. Jak ona na mně, tak já na ni!!!!!! Malinko jsem ztišila volume a čekala, že se to ozve znova. Nemusela jsem čekat dlouho. Za minutku se ozval domovní zvonek. Slyšela jsem Káju jak zděšeně vypískne, tak jsem seběhla dolů, a myslela jsem, že to je pouze fata-morgána. Pak jsem si ale uvědomila, že nejsem na Sahaře, nýbrž v Německu. Stál tam Tom a s omluvným úsměvem a řekl: "Ahoj Viki, no tak se mejdan nekonal =o). Georg už musel domů, protože mu volala máma, že jim tam u nich doma praskl vodovod, Bill se Stellou šli k nám domů, a Gustav……….je tady za mnou. Nechtěli jsme Billa se Stellou rušit. Platí teda ještě to pozvání?" a zazubil se na mně. "No jasně!Pojďte dál!" Tom šel do obýváku a já šla do kuchyně pro něco k pití. Kája když spatřila Gustava tak na něj čuměla, jak tele na nová vrata. Jako před koncertem. Změna byla ale v tom, že neměla kam zdrhnout. Gustav se na ní díval taky a prostě - láska na první pohled! (myslím i to už před tím konzíkem, jak se na sebe dívali =o)) pozn.autora)
První se vzpamatoval Gustav a řekl :" " No tak neposadíme se?" a už si to šinuli do obýváku. Já jsem z kuchyně na ně křikla: " Co si dáte??" ozvalo se, že 1× cola a 2×čaj. No já jsem taky zrovna měla chuť na colu, tak jsem uvařila 2 čaje a otevřela 2 coly. Když jsem přišla do obýváku, tak Kája seděla úplně namačkaná v jednom křesle společně s Gustavem, líbali se a zrovna když jsem přišla, tak se od sebe odtrhli. Řekla jsem si - hmm, ňáké rychlé. Postavila jsem na stůl ty dva čaje a colu jsem podala rovnou Tomovi. Rukou mi pokynul, abych si k němu přisedla do křesla. Začali jsme si povídat a dozvěděla jsem se o Tomovi pár věcí, které jsem dokonce nevěděla. Došlo i na ostřejší otázky, ale taky se nás ptali, jestli jsme ségry. U toho se Kája zase rozbrečela a celé nám to vyprávěla. Potom tam byla tak napjatá atmosféra, že jsem se zeptala : "Zahrajem flašku?" Obličeje se jim rozzářily jako žárovky. Popadla jsem colu, ten zbytek dala na ex a pak se zeptala: " Na co??" "Nejdřív na pravdu a na úkoly….potom na pusy" Ozval se Gustav. Sedli jsme si na zem do kolečka. Dobře. Roztočila jsem flašku, láhev se zuřivě točila okolo své osy až se její hrdlo zastavilo u Káji. Ta se zeptala: "Viki, budem už zase kamarádky? Promiň, mně prostě přeskočilo!" "Jo," řekla jsem. Pak jsme obě vstaly a objaly se. Něco jsme si navzájem pošeptaly. "Kámošky navěky?" zeptal se Tom. "Jasně, vlastně nevlastní ségry musí být bezva kámošky ne?" mrkla jsem na Káju.
Pak roztáčela láhev ona. Zastavilo se to u mě. Tak jsem dala tu otázku, kterou jsme si s Kájou pošeptaly. "Gustave, máš rád Káju?" Gustav zčervenal jak při 45°C horečky a řekl: "hmm….mám" A co takhle s ní chodit?" pokračovala jsem s výslechem. "Hele, to už je snad druhá otázka, né?" "Jo je, ale odpověz na ni!!!!!!!!" "No já newím……." Váhal…..Sakra, pomyslela jsem si. "Já bych s ní klidně chodil, ale za prvé: se mi to zdá moc rychlé a připadá mi, že se ani moc neznáme za druhé: o tomhle tématu si chcu s Kájou popovídat sám a za třetí: newim, esi mě má Kája vůbec ráda…. " Tak tyhle blbý kecy mě namíchly jak něco. " Hele Gustave, za prvé: ty ji máš rád ONA TEBE TAKY, za druhé: když spolu budete chodit, tak se snad poznáte ažaž, a za třetí: není to tak dávno, a pokud se dobře pamatuju, co jste tu měli dost soukromou chvilku, takže….." "No, co vám v tom brání?" skočil mi do řeči Tom. (tady zafungovala ňáká telepatie, bo co =oD) "Zadanej nejsi, miluješ ji, tak kurňa co se tu řeší?" dopověděl Tom. Všimla jsem si Kájina nejistého pohledu. Kája: "Gustav má pravdu, je to moc narychlo…" řekla Kája a i slepý by si na ní všiml, že to musí říkat s velkým přemáháním. Nikdo nic neříkal NESNÁŠIM TICHO! "No tak pokračujeeeeeem!" Rozverně jsem roztočila láhev. "O-ou," pronesla jsem, když jsem zahlédla zpomalující se hrdlo před Gustavem. Cítila jsem odplatu. Gustavovi zajiskřilo v očích. Asi si to připravoval dost dlouho… =o) "Viki……..

Pokračování příště
Napsala: Agíz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrakodrap Mrakodrap | 16. dubna 2007 v 20:35 | Reagovat

Neni to moc rychle???

2 Žvejka Žvejka | 17. dubna 2007 v 16:45 | Reagovat

Né, není

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama