Leden 2008

Wien - backstage (11.4.07)

31. ledna 2008 v 21:41 | Dablly |  Tokio Hotel
Upřímně... Tu by sem po nich hned skočila...

NRJ Awards Aftershowparty

30. ledna 2008 v 17:54 | Dablly |  Tokio Hotel
Billouš žabičkááá :D
A eště v zadu osta tní, ale k těm komentář nemám... ¨
kvak....

muzika, basket, láska- co si jenom vybrat? 66

29. ledna 2008 v 16:02 | Dablly |  ff-Muzika,basket,láska-co si jenom vybrat?
66. DÍL
Je listopad. Padá listí. Podzim je v plném proudu a zima už se blíží. Už sme stihli oslavit moje narozeniny, Katyiny,Jessiny a taky sme oslavili to, že se Jess dala dohromady s Krisem.
Ale všechno to sme slavili bez kluků. Pořád jezdí po Evropě, pořád mají turné. No jo, měla sem vědět do čeho du. Každý mi radil, jaké to bude, když budu chodit s někým jako je Tom. Bude to holt těžké. Měli pravdu, je to těžké. Už sem ho neviděla skoro 2 měsíce, ale za chvilku se vrátí. Určitě se vrátí. Doufám, že to bude aspoň do Vánoc.
"Mami? Letím k Wágnerovým!"
"Dobře a kdy se vrátíš?"
"To ještě nevím, ale kdyby něco, tak ti dám vědět!"
"Tak ahoj!"
"Čau mami!" vyběhnu z domu a dám se cestou k Wágnerům. Našla sem si brigádu. Sem teď taková chůva. Každý den odpoledne chodím hlídat malého Benyho Wágnera. Má rok a dva měsíce a je úplně sladký.:) Jeho rodiče mě poprosili, jestli bych jim Benyho občas nepohlídala. Že prý mají teď hodně práce ve své firmě a že neví, kam dřív skočit. Takže jim nemá kdo hlídat Benyho a zeptali se mě,jestli bych nechtěla. Wágnerovi jsou naši známí. Znají se s našima přes firemní večírky a tak. Jasně, že sem souhlasila.
"Ahoj Sam!" otevře mi Susan Wágnerová.
"Ahoj teto Susan."
"Poď, poď." Pozve mě dovnitř. "Za chvilku pro mě přijede Alexander a jedeme do Berlína. Máme tam důležitou schůzku ohledně přístavby jednoho patra v naší firmě."
"To znamená, že.."
"To znamená, že nevím, kdy se asi tak vrátíme." Podívá se na mě omluvně. "nevadilo by ti, kdybys tu dneska přespala?"
Její oči mě urputně prosí. "Zavolám mámě a domluvím se sní. Třeba by taky chtěla přijít."
"Hm..klidně ať Leon přijde." Z venku uslyšíme zatroubení klaksonu. "Už budu muset jít!" nachystá se k odchodu. "Beny ještě spí, tak ho potom pozdravuj a já letím." Řekne, otevře dveře. "Ahoj Sam!"
"Ahoj teto." Stačím jí říct, než zabouchne dveře.
'Super. A mám o páteční odpoledne postaráno.' pomyslím si. Vyběhnu se nahoru podívat na Benyho, ještě spinká, tak ho tam teda nechám a do dolů zavolat mámě. "Mami?!"
"Ano?Co se děje Sam?"
"Ale nic neboj, jenom. Teta Susan právě odjela a poprosila mě,jestli bych Benyho nepohlídala přes noc. Prý jeli s Alexandrem do Berlína a nejspíš se jim to protáhne."
"Aha, no tak dobře."
"A mami nechtěla bys třeba přijít?"
"Moc ráda bych Sam, ale s tátou jdeme dneska na jednu firemní akci."
"Ou, aha. No tak to neva, já zavolám Kat nebo Jess, snad to tetě nebude vadit."
"Víš co, já Susan zavolám a domluvím to sní. Nejlepší by bylo, kdybys Benyho přivezla k nám a byli ste všichni tady."
"Tak dobře. Tak mi pak zavolej ať vím co."
"Hned se ti ozvu. Zatím pá."
"Čau." Nečekám ani 5 minut a máma už volá. "No mami? tak co?!"
"Susan souhlasila. Tak až budeš moct, tak s Benym přiďte k nám."
"paráda. Jo, počkám až se probere a přijdeme."
"Tak dobře."
"Zatím mami."
"Pá zlato." Rozloučí se se mnou máma. Já ale okamžitě kontaktuju Katy a Jess. Oznámím jim,že dneska budu hlídat malého Bena, tak ať se klidně přidají, že se spí u nás.Obě souhlasí.
"Ahoj Beny." Usměju se na něho, když už je vzhůru. "Dneska půjdeme k nám." Vemu ho do náruče a postavím z postýlky na zem. Zamrká na mě svýma zelenýma kukadlama a začne pochodovat pryč.
Popadnu tašku, co sem do ní naskládala nějaké jeho věci a jdu za ním. Chytnu ho za ručku a společně sejdeme schody. V kuchyni ho posadím do židličky a dám před něho kousek vánočky s marmeládou. Beny si tak dohromady 3krát kousne a pak vánočku hodí na zem. "No tak! To se dělá?" zamračím se na něho a zvednu ji ze země.
"Neci." Zašklebí se.
"Nechceš? Dobře." Řeknu a vyhodím vánočku do koše. "tak půjdeme, jo?" společně se popereme s oblékáním, pak vezmu jeho tašku, vemu náhradní klíče a zamču dům. Benyho posadím do kočárku a vyrazíme na cestu. Během chvilky přifrčíme k našemu domu, kde zazvoním a otevře nám máma.
"Jéé vy už ste tady?" přivítá nás.
"Nó, sme." Řeknu a vyndám Bena s kočárku.
"Ahoj Beny." Řekne mu máma.
"Avaj." Mávne jí Beny.
"Poď, jdeme dovnitř." Postrčím ho a on, spolu s náma vejde do domu.
:::V 8 VEČER:::
"Čáu holky." Otevřu Katy a Jess dveře.
"Nazdárek."
"Ahoj." Řeknou.
"Tak poďte dál." Řeknu a obě vejdou.
"Tak kde máš ten dáreček?" zeptá se Jess.
"V obýváku." Oznámím jim a ony se tam rychle nahrnou.
"Ten je krásný."rozplývá se nad ním Katy a to samé taky Jess. Beny na obě holky kulí oči.
"To je teta Katy a teta Jess." Řeknu mu.
"Avaj." Řekne Beny. Katy s Jess se zahihňají a taky ho pozdraví. Asi do půl 10 si s Benym všechny hrajem až nám usne na gauči.
"Je tak mrňavý." Usmívá se nad ním Kat.
"Kde bude spát?" zajímá se Jess.
"S náma u mě v pokoji. Táta mu od Wágnerů přivezl takovou tu látkovou postýlku na kolečkách. Wágnerovi ji mají, když s Benym jedou někam na dovču, tak mu ji vezmou a on v ní pak spí."
Potom Benyho přenesu nahoru a uložím ho, pak se vrátím za holkama dolů.
"Kde jsou vůbec vaši?" zeptá se Jess.
"Šly na nějakou akci."
"A Kris?"
"Jó Jess, to bys měla vědět kde je, když s ním teď chodíš."
"Určitě je zase s klukama."
"Jo, je s něma. Ale říkal, že se vrátí brzo,když tu budeš ty." A opravdu, Kris se během půl hoďky objevil. No a milá Jess se s ním ztratila u něho v pokoji. S Katy sme šly teda spát ke mně.
Listopad utekl jako voda a je tu prosinec. Dneska je zrovna 20. prosince a zítra se KONEČNĚ mají vrátit kluci z turné. Nemůžu se dočkat!:) Je pátek a mě ještě čeká hlídání Benyho. Na zítřek žádné plány nemám, celý den budu očekávat návrat těch čtyř.
"Co holky? Těšíte se?" zeptá se nás Katy, když po škole sedíme všechny tři v šatně.
"Já nehorázně. Nemůžu uvěřit tomu, že už se zítra vrátí." Usmívá se na celé kolo Kat.
"A ty Sam? Má se cenu vůbec ptát?"
"Nemám. Dyť víš, že se těším celou tu dobu."
"Dneska deš taky hlídat?!" zeptá se mě Kat.
"Jo, dneska naposled a až do ledna mám pokoj." Mrknu na mobil. "No budu muset jít. Ještě musím skočit domů, tak zatím."
"Čau Sam!" rozloučíme se.
:::DOMA:::
"Je někdo doma?!" zavolám na celý dům, ale nikdo se neozve. "Super." Vyběhnu teda k sobě, tašku hodím na zem a převleču se do něčeho teplejšího. Venku je sníh, ale svítí sluníčko. Na mikinu si dám zimní bundu, krk omotám šálou a na hlavu si nasadím čapku. Vemu mobil, klíče a letím ze schodů dolů, kde si obuju boty.
Za chvilku už zvoním u Wágnerů. "Ahoj." Řeknu tetě Susan.
"Zdravím tě Sam." Usměje se.
"Tak co, je přichystaný?" zeptám se jí.
"Jo,jo je." Otočí se ve dveřích a za moment se vrátí s Benym. Sme domluvení, že půjdeme bobovat. Beny vypadá jak malý eskymák. Chudák je nabalený, ale tak roztomilý.
"Tak, a brzo se vraťte. Dneska výjimečně budu i já brzo doma."
"Jasně teto. Tak ahoj!"
"Ahoj vy dva!" řekne nám. Posadím Bena do bobů, má tam přidělané takové to plastové opěrátko, aby nepřepadl. Tašku s věcma si přehodím přes rameno a vyrazíme.
"Co si to tam mumleš?" otočím se po cestě na Benyho. Pořád si tam něco žvatle.
"Nič." Odpoví a dál se natahuje po sněhu. Za chvilku už stojíme před kopcem, na kterém už jezdí plno sáňkařů, bobařů a malých lyžařů.
"Teda." Podívám se na Benyho, ten má oči vykulené a usmívá se. "Počkej, zůstaň sedět." Zastavím ho, když se pokouší dostat ven z bobů. "Vždyť už deme, tak seď." Řeknu, chytnu provaz od bobů a vyšlapu kopec. Nahoře položím tašku na zem a vydechnu.
fixa

Kvááásná Twinsata

28. ledna 2008 v 23:01 Dvojčata
A zase moc velké.. --->

Bill... Pěkný Bill

28. ledna 2008 v 22:59 | Dablly |  Bill
moc velké... celý článek --->

NRJ MUSIC AWARDS 2008

28. ledna 2008 v 22:42 | Dablly |  News
Kdy: 26.1.2008
Místo: Cannes / Francie
Kategorie: Nejlepší mezinárodní kapela27.1.2008 Hamburg letiště

28. ledna 2008 v 22:40 | Dablly |  Backstage


Ať žijí barbie (ironie) 28

27. ledna 2008 v 23:14 | Dablly |  ff-Ať žijí BARBIE (ironie)
"Možeš jít první do sprchy, ta je tam." ukázal mi na dveře, které sou naproti pokoje. "Já zatím pujdu bráchovi oznámit že budeme mnět společnost." Oznámil mi a já sem vstala z jeho postele, na které sem do těď seděla a zašla sem do koupelny.
* * *
"A co vaši, vijů vůbec že nedojdeš domů?" Zeptal se mně Petr. "Ne." Odpověděla sem celkem stručně a radši sme to dál neřešili. Asi pochopil že mluvit o nich se mi teď opravdu nechce. Šli sme si dolů pustit nějaký film, protože jinak by sme se asi (určitě) unudili k smrti. Dole sme potkali i jeho bráchu, který askorát seděl a večeřel. Sice je nejspíš na večeři pozdě, protože už je půl jedné, ale brat mu to nebudeme, ne? Bež vybrat nějaký film, všechno co máme je ve skříňce pod telkou. Já zatím pujdu nachystat něco k zakousnutí, aby sme u toho nelapjeli jen tak." oznámil mi můj kámoš a někam odešel. Tak sem teda šla hledat nějaký film. Dlouho sem se rozhodovala mezi filmem Super náhradník a Moderní popelka. Nakonec sem dala přece jen přednost té popelce. "Tak co si vybrala?" Zeptal se mně a tak sem mu ukázala obal od filmu. Vzal mi to z rukou a šel to pustit. Já sem si zatím sedla na gauč, před kterým byla na stole připravená miska kyseích rybiček. "Jee... Vy se budete dívat na pohádku? Tak to se přidám." Ozvalo se zamnou, byl to jak sem čekala Andree. Skočil na gauč vedle mně a sebral misku rybiček. "Zabavuje se." Oznámil.. A začal to žváchat.. "NIC" zaječela sem a sebrala si ji z5 k sobě.... "Vitej brácha... " Zasmál se Petr a skočil na místo hned vedle něj...
* * Pak už sme se normálně dívali na "pohádku " * *
"Lili.... No tak... " mluvilo něco na mně... " co je?" zeptala sem se rozespale... "Usnulas.... Film už skončil... Nechceš si jít lehnot?" Zeptal se mně mile Petr... "Joo.. A kde že to vlastě spím?" zeptala sem se ještě.. "No, tak jestli nemáš námitky tak v mojí posteli." Tak sem teda vstala a šla si lehnout k Petrovi. Ten si zatím ustlal na gauči v obíváku. Na nějaké čištění zubů sem se z hluboka vykašlala, přece jen sem byla celkem hodně unavená.
* * Ráno * *
"Možná by sem už mněla jít domů k tam té taťkové nové babě .. Nemyslíte?" Zeptala sem se kluků u snídaně a začala sem přemýšlet jak taťka říkal že se ta jeho jmenuje.. Už sem to totiž jaxi stihla zapomenout. "No, nevadíš nám tady. Myslím že by mi nevadilo kdyby si tady zůstala, ale tvojemu taťkovi by to asi moc radost neudělalo" Zakroutil hlavou Andree a já sem musela uznat že má prvadu. Zaběhla sem si na horu do Petrového pokoje, tam sem si dala oblečení ze včerejška. Malovat se mi nechělo, šak ti dva dole mně už bez toho svinctva na xichtě už vyděli a na to aby sem někoho nabalovala VE FRANCII sem fakt nemněla náladu. Francouzky neumím zrovna moc dobře. Vytáhla sem si z kapsi mobil a zapla sem ho. Čekala sem tam hromadu zmeškaných hovorů, ale místo toho sem tam našla jen jednu SMS od infolinky. Tak sleduju že je tady o mně opravdu zbytečně "velký" záejm. No, ale i tak se tam zajdu mrknout. Musím totiž přiznat že sem celkem zvědavá na ten zjev s tryčkem Tokio Hotel (předem předpokládám že do nich je až tak zažraná)............. "No nic kluci, já letím..... " řekla sem a šla ke dveřím.... Moment.. "Ehmm... Kluci? Nechcete mi náhodou někdo říct kde tady najdu takoví hnusný, žlutý, patroví barák? " zeptám se nejistě.. "Nooo.. tak takovích je tady hodně..´" Zasmál se Petr "Náš je taky žlutý a patroví.." Dodal Andree.. "Tak to bude ještě zajímavé" Zasmála sem se........
Pokráčko příště...........
Dablly

muzika, basket, láska- co si jenom vybrat? 65

27. ledna 2008 v 22:57 | Dablly |  ff-Muzika,basket,láska-co si jenom vybrat?
65. DÍL
Po škole sme šly s holkama k nám, kde sme si uvařily kafe a daly si k němu ten dort.
"Hele Jess, kdy se dáte s bráchou konečně dohromady?" zeptám se jí.
"Nó." Usrkne si kafe. "Čekám co on. Já za ním nepůjdu a neřeknu mu o to."
"Tak já ho popoženu. Stejně už bez sebe neuděláte pomalu taky krok. Musíte akorát ten váš vztah trochu zoficiálnit." Usměju se.
"Sayl awayyy…" začne mi zvonit mobil.
"Kdo to je?" zeptá se Kat.
Ani jí neodpovím a nedočkavě si přiložím mobil k uchu. "Tome?!"
"Aha." Usměje se Kat a přesunou se i s Jess do kuchyně.
"Ahoj zlato." Ozve se jeho hlas. "jak se máš?"
"Celkem fajn a co ty?"
"Bez tebe nic moc." Řekne. "ty Sam, neslyšíš něco?" zeptá se.
"Já? Ne co?"
"Vážně nic?"
"No tady ne, tam u tebe že by něco?"
"Happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday milá Sam, happy birthday to you!!!"ozve se z mobilu.
"Jéé díky moc kluci!"
"Ahój Sam! Všechno nej!"slyším volat Billa a kluky.
"Díky moc. Ani nevíte jakou ste mi udělali radost."
"Prej ste jí udělali radost." Tlumočí Tom. "No ale zpátky k nám. Všechno nejlepší k narozeninám Sam. Ani nevíš jak rád bych tě teď přitiskl k sobě a popřál ti tady. A nebo kdekoliv jinde na světě,jenom kdyby sme byli spolu."
"To bych si taky přála. Chybíš mi."
"Ty mně taky. Musím říct, že to vůbec neutíká, příšerně se to tu vleče."
"Tady taky. Věčně není co dělat. Zvykla sem si na to,že sme byli většinu času spolu a teď sedím doma a učím se věřil bys tomu?!"
"Učíš? No to asi fakt nemáš co dělat." Zasměje se.
"A kde ste dneska?" zeptám se ho.
"Dneska? Zrovna jedeme do Milána. Máme vlastní super bus, ten musíš vidět."
"Snad někdy. Hele a co dárek? Dostanu nějaký?"
"No když si počkáš, tak určitě. Přece když máš těch 17."
"Tak to se začnu těšit ještě víc než před tím."
"Budu muset končit Sam." Řekne. "Zastavujeme zrovna na nějakém parkovišti a budeme zřejmě vysedat."
"Jo jasně,tak to běž. A ozvi se zas, ať vím, že si v pořádku."
"Neboj. Dávej na sebe pozor. Miluju tě."
"A já tebe."
"Ahoj."
"Čau, a pozdravuj kluky!"
"Budu, čauec."
"Pá." Řeknu nakonec, a oba náš telefonát skončíme.
"Tak co je nového?" zeptají se holky.
"Kluci sou zrovna v Miláně a zazpívali mi k narozkám."pochlubím se.
"Teda,tak vidiš,že tam na tebe myslí. A ne jenom Tom,dokonce i ostatní."řekne Jess.
"Bylo fajn zase je slyšet."
"Ale prosim tě,dyť si s Tomem voláš skoro každý den."zasměje se Jess.
"No jo,ale stejnak."
:::O 3 DNY POZDĚJ:::
"Co si pustit telku?" navrhne Kat, když se jen tak povalujeme u nich doma.
"Jo, klidně." Řeknu a usadíme se u televize.
"Jess má dneska rande s Krisem?" zeptá se mě.
"Jo,jo..jdou si spolu asi někam sednou a promluvit si o tom jejich vztahu." Usměju se.
"Aha, no bylo na čase." Řekne Kat a projíždí kanály v TV.
"HELE KLUCI!" vykřikneme obě naráz,když Kat narazí na nějaký hudební program,kde zrovna dávají rozhovor s klukama.
"Myslíš,že je to živě?" zeptá se Kat.
"Jo ne?Hen je přece napsané 'Live'."ukážu jí na pravý roh obrazovky,kde svítí nápis 'Live'.
"Ty brďo!My je vidíme v přímém přenosu!"raduje se.
"Bože tomu to sluší."řeknu.
"Jo,je k sežrání."
"Já myslím Toma."
"Á ty si mysli koho chceš,já teď roztávám nad mým Billísem."
"O čem se tak asi baví?" zeptám se. Program je totiž vysílaný na nějaké italské stanici,takže se to překládá do italštiny a tu bohužel ani jedna z nás neovládá. Tak tam jen tak sedíme a můžeme na nich oči nechat. Tomův úsměv je vážně nenahraditelný a ještě když povyplázne jazyk. Aspoň že ho vidím takhle a vím co právě dělá.
"Hej co je!?"rozčílí se Katy,protože najednou se program přeruší a pustí se nějaké upoutávky nebo co.
"Že by reklama?"
"Možná."
"Ty Kat,něco mě napadlo." Řeknu a skočím si pro mobil.
"Zavoláš jim?"
"Jo,přesně." Usměju se a vytočím Tomovo číslo. Čekám chvilku, než to Tom zvedne.
"Ahoj miláčku. Moc rád bych s tebou mluvil ale zrovna máme přímý přenos. Hodili tam akorát reklamu,tak mám asi minutu." Vyhrkne ze sebe.
"No,tak tě ráda slyším Tome." Zasměju se. "A musím říct, že ti to dneska ohromně sluší."
"Cože?"
"No jak slyšíš. Si přímo k sežrání."
"Ale jak to..?..Ty, ty mě vidíš?"
"No nečekej,že stojím někde poblíž tebe, i když bych ráda, ale s Katy sme tak brouzdaly po kanálech v telce a narazily sme na vás."
"Vážně? No teda. Škoda, že já nemůžu vidět tam k vám."
"No jo, ale za to já mám parádní výhled na vás všechny, akorát vám houby rozumíme,překládá se to totiž do italštiny."
"Sam budu muset jít!"
"Jo, jo běž. Pak se když tak ozvi."
"Ozvu,neboj."
"A zamávej mi!"
"Jasně." Uslyším, jak se uchechtl.
"Pá."
"Čau zlato." Řekne a položí to.
"Takže reklama?" zeptá se Kat.
"Jo, za chvilku je tam máme." A opravdu, vysílání se zase vrátí na pořad s klukama.
"O čem se asi tak baví?" zajímá se Kat.
"Určitě u jejich turné, o čem jiném by to asi bylo."
"Pravda. O písničkách, o koncertech a tak. Myslíš, že se třeba zeptají na přítelkyně?"
"Jako na nás jo? Tak to nevím. Ale řeknu ti, že bych nechtěla mít kolem domu novináře. Stejně je to divné, že sme ještě nebyly nikde vyfocené. Vždyť přece, já a Tom, bude to skoro rok co sme spolu. Jasně, pár fotek se v novinách možná objevilo ale stejně." Uvažuju.
"Ty Sam. Neuraž se, ale…
"Co?"
"Co když tě třeba novináři neberou jako Tomovu holku, no spíš přítelkyni. Vždyť víš. On byl přece na vztahy na jednu noc."
"Myslíš, že mě spíš berou jako takovou jeho hračku jo?"
"No třeba, i když já přece vím, že to tak není."
"Já vím, že to víš. A já vím tak to co oni neví. Ať si myslí, co chtějí. Já žádná sexuální hračka Toma Kaulitze fakt nejsem." Zasměju se. "A tebe berou jako co?"
"Hmm…tak to nevím. Víš, my se s Billem zas tak moc neukazujeme a někdy si připadám,spíš jako jeho ségra než holka."
"Cože?" vykulím na ni oči.
"No fakt! Bill je strašně takový…jak bych to správně nazvala…."
"Moc hodný a málo činný?"usměju se.
"Asi tak." Přikývne Kat a začneme se obě smát. "Chudák, nesmějme se mu." Řekne a podívá se na něho. Zrovna něco říká moderátorovi toho pořadu. A jako vždy při tom používá svých gest, takže rozmachuje rukama.
"Hele Tom mává do kamery." Kývne Kat hlavou.
"Třeba je to na mě. Řekla sem mu,ať mi zamává." Řeknu, a taky mu zamávám, i když vím,že mě nemůže vidět.
"Vidělas to?!"
"A co?" zeptám se Kat.
"Tam v tom, v těch, v tom překladu. Viděla sem tam napsané Sam a Katy."
"Kecáš?"
"Ne fakt,nekecám! Oni nás pozdravovali?!"
"A nebo se o nás baví, co my víme."
"Cože? Bavit se o nás a bez nás?"
"A jen je nech, to sem zvědavá, co z nich tak vylezlo. Eště že jim nerozumíme."
"No já pak Billovi zavolám a radši se ho zeptám. To bude nejlepší." Řekne Kat.
fixa

Nadržený Tom 7.část

27. ledna 2008 v 22:54 | Dablly |  ff-Nadržený Tom
U Toma
Jdu teda domů se připravit na večer …Cestou domů potkám krásnou která se po mě docela hodně dívala ale teď ne až tak za týden mám teď jinou kořist…Doma se jdu osprchovat a pak se jdu obléct do mého pokoje vtrhne Bill…
"Kurva neumíš klepat??"
"Sorry nech tu holku na pokoji není typ na jedno užití a hodně ti věří prosím …"
"Prosím tě tak se to ode mě naučí…"
"Brácha vím že spolu nevycházíme ale prosím tě teď mě vyslechni.."
"O co ti jde ses do ní zamiloval??"
"Kdybych řekl jo??Změní se na tom něco??"
"Počkej zamyslím se…"
"No??"
"Ne prostě je moje tak od ní ruky pryč…"
"Není tvoje věc a ještě uvidíme jestli ti dá je jiná než ty děvky…"
To už mě totálně vytočilo čurák jeden nechápu jak jsem si s ním někdy mohl rozumět s takovým jako je on…Vstanu ze židle a mám úplně chuť mu vlepit…
"Vypadni a neser mě …"
Bill odejde já si zapnu Samyho…Volá mi Nina zase nepochopila mojí oblíbenou větu "Ozvu se ti a ještě někam zajdem…"..V překladu to znamená "Už tě nikdy nechci vidět a nebo se uvidíme když se budu nudit…"
"Co je??"řeknu jí…
"Dobrý den pan Kaulitz?"
"Dobrý ano u telefonu …"
"Chodíte s mou dcerou?"
"NN nechodím proč bych měl??"
"Četl jsem si její deníček a psala tam o vás jak jste spolu šťastní apod. …"
"Promiňte ale to je určitě omyl my jsme spolu sice něco měli ale nechodíme spolu…"
"Prosím?A měli jste ochranu?"
"Prosím vás myslím že chci poslouchat nějaké kecy že za to můžu já že jsme někoho zbouchnul …Ne nechci takže si dávám pozor a používám ochranu…"
"Děkuji vám nashledanou…"
Debil a ta kráva si myslí že s ní chodím nána jedna ta se nechala hned ulovit a ještě si píše deníček že se nestydí…V mém záchvatu smíchu mi píše Nat…Napsala mi adresu takže vím kde bydlí a není to tak daleko ode mě takže ji napíšu a teda jde semnou na party..Takže ji mám v kapse…Za den sbalím buchtu která vypadá jinak než ostatní taková křehká..No jo prostě jsem borec… Takže se vyberu hadry pro štěstí a jdu za ni docela se nudím a můžu se za ní stavit aspoň zjistím něco víc…Zazvoním a zakryju kukátko aby byla překvapená…Otevře a je překvapená …Usadím se do pohovky a začnem kecat docela jsme se do toho dostali některé věci mě zase jako vždy nebaví ale u některých se pozastavím…V tom mi volá David…

Nadržený Tom 6.část

27. ledna 2008 v 22:54 | Dablly |  ff-Nadržený Tom
Když někdo zazvoní jdu se podívat kdo to je….Mrknu do kukátka a tam je tma …"Cože??"..Tak teda otevřu dveře a tam stojí Tom…Podívám se na mobil ale je teprve pět…
"Nejsi tu nějak brzo??"
"Jsem tě přišel navštívit…"
"Och až tak jo??Ale však se uvidíme v osm ne??"
"No a to nemůžem pokecat doma je nuda bratr do mě hustí nějaký ptákoviny a zkoušet mě taky nebaví…"
"Tak jo pojď dál .Co zkoušet??"podívám se na něho nechápavě …
"No my máme kapelu…"
"Aha a ty rapuješ jo??"
"Ne prosím tě by každý ohluchl hraju na elektrickou kytaru Bill zpívá..To je moje dvojče ale to víš…"
"No vím ale nejste si podobní každý úplně jiný…"
"Já vím já jsem o hodně hezčí …"
"Nevěř si tak jo?"
"Proč já se ti nelíbím??"
"Jenom kamarád…"
Najednou je ticho…Tom se na mě vraždivě dívá pak z toho ticha se musím vyvlíknout…
"A kdo je ve vaší kapele jste jen vy dva??"
"Ne já brácha Georg a Gustav…"
"Hm…Tak toho jsi mi teda řekl.."zasměju se…
"Je poznáš dočkej času a co Tina ??"
"Co co Tina??"
"No co ti navykládala??"
"Že jsi děvkař a největší omyl…"zasměju se…
"Přesně to je ona hlavně že ona nemá problémy s potratama apod.."
"To si vyřiďte mezi sebou nejsem osoba která by pomlouvala…"
"Já jen chci aby sis nemyslela o mě něco špatného…"
"Nedělej ze sebe neviňátko i tvůj brácha říkal to samé a s Tinou¨jsem se pohádala s ní kvůli tobě…"
"Jo??To jsi nemusela…"
S Tomem jsme tohle téma probírali docela dlouho najednou mu někdo volá Tom u toho mává rukama a je nasraný jak vidím na jeho obličeji…Ale pak najednou se usmívá nechápu a pak mě napadne se podívat na hodinky a zjistím že nějakým zvláštním způsobem je deset večer…
Tom to položí nějak jsem ten rozhovor nevnímala takže jsem ani netušila o čem diskutoval…
"Víš to že je deset??"zeptá se mě Tom…
"No nějak jsem to zjistila promiň já úplně zapomněla…"
"Se neomlouvej aspoň jsme pokecali no nic budu muset jít aby máti měla radost že přijdu tak brzo…"
"Dobře takže zítra ve škole a pozdravuj brášku…"
"Neboj budu…"dá mi pusu na líčko a jde…
Zavřu dveře a hupsnu do postele a zjistím že mám asi nejlepšího kámoše "Že by tak brzo??"a pak usnu..

2 animace twins ze show

27. ledna 2008 v 22:51 | Dablly |  Animace
img181/9470/jbk2vf9.gif

Les jumeaux à Cannes

27. ledna 2008 v 22:46 | Dablly |  Dvojčata
Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio Hotel •, Les jumeaux à Cannes

Oliver Mark photoshoot

27. ledna 2008 v 22:42 | Dablly |  Dvojčata


Viva Live animations

27. ledna 2008 v 22:40 | Dablly |  Animace
img88/4871/vivalive2211079fr3.gif


řecký časopis

27. ledna 2008 v 22:38 | Dablly |  Časáky