Březen 2008

InsanéVirgins 57

26. března 2008 v 14:48 | AnGee & Dablly |  ff-InsaneVirgins
------ Anče----
Po návštěvje u Andyho sem už jen vlezla na chvíli do vany a pak rovnou do postele. Byla jsem u něj celkem dlouho, protože přece jen on býval vždycky citliví (teda aspoň co ho znám.) a ta věc s Lenkou ho vzala. Potřebuje čas. Slíbil mi že ty kluky nějak nenápadně vyhodí z našeho baráku z5 do německa, ale ještě nezapomněl říct že za to bude něco chtět. Je mi jasné co to tak može byt... Ty jeho pitomé nápady známe až příliš dobře....
* * *
"Ani, vstávej... Broučku.. Slyšíš?" "Který hajzl?" Zafuním a přikryju si hlavu polštářem. "No tak, Any.. Prosím.." Furt "někdo" opruzuje. "Tome, nech mně laskavě spat, nebo tě z té postele normálně nadrzo vykopnu..." Začnu na Toma vrčet... "Ale když tady něco vydává divné zvuky.... A já se to.. Bojím.... Ehmm.. Bojím se, aby tě to nesežralo" Řekne to dredaté prase přiškrceným hlasem. "Tak di za Billem a o mně nemněj strach. Mám tady žehličku na vlasy." Připomenu mu trochu scénku s Vivianem. "No, ale stejně... Bill žehličku zaopmněl v Něm.. Teda chtěl sem říct že se o tebe stejně budu bát. Radši zůstanu s tebou.." Řekne Tom a obejme mně tak že mi lezou oči z důlků jak nemožu dýchat. .. "Huuuuůůůuuu.."... Uslyším ze spoda.. "Ty vole co to bylo?" zeptám se vylekaně. "Já ti říkám že tady něco je." Vůbec sem mu do teď nevěřila. No, tak tady je jasný příklad že se nemáme smát malím dětem když se jim zdá o bubákoch. "Hey.. Slyšeli ste to taky?" Dojde Lenka jenom v krátké noční košilce. Tom ji celou sjede pohledem a poudmněje se. Na to reaguju fuckou. "Au.. Cosem udělal?" Začne si hrát Tom na urženého. "Abys ju nesežral." Řeknu uraženě a vstanu z postele. Jdu k oknu aby sem se podívala co to vydává tak divné zvuky. Když pod oknemu uvidím Andyho tak mi to chvakne. Někdo nám došel pomoct vyhodit ty 4 německé potvory. Pak to vzdal, protože kluci se nehnuli z místa.
"Hej Tomííí....nezapomeň, že až se vrátím ze školy tak jdeme za Evčou" říkám u snídaně. Tom jenom přikývne. Lenka do školy nejde...není jí zrovna nejlíp. Je ještě pořád opuchlá. Pak sem si naházela nějaké věci do batohu a vyrážím. Jdu po chodbě. Slyším urážky tipu "Hele...celebritka se vrátila." a něco naten způsob. Sem tam je urážka i na kluky z TH. Lapla sem sebou do svojí lavoce...teda jestli se tomu tak dá ještě říkat. Konečně zazvonilo. "Dobrý den" vešla do třídy naše třídní. "Á tak vidím, že si na nás někdo vzpoměl" ušklíbla se na mě s hlasem plným ironie. Hmmm...to to pěkně začíná. Nějak sem to zkusila přežít. Právě máme čtvrtou hodinu, když tu najednou "vrrrrrrrrrrrrrrr" začne mi vibrovat mobil v kapse. Učitel právě píše jakési hovadiny na tabulu a tak se to rozhodnu vzít. "Prosim" začnu....ale ten kdo je na druhé straně nemá zrovna veselou náladu. "JAK SI TO JAKO PŘEDSTAVUJEŠ!!!" začne na mě ječet mamina. "TO ŽE NEJSME DOMA, TO NEZNAMENÁ, ŽE SIZ BARÁKU UDĚLÁŠ HOTEL!" ječí. "Ale mam..." zkusím namítnout, ale ona mě nepustí ke slovu. "ŽÁDNÉ ALE. PO ŠKOLE OKAMŽITĚ DOM. A OPOVAŽ SE NĚKDE COURAT." a típla mi to. Schovala sem mobil do kapsi, ale všimla sem si, že je ve třídě nějak moc velké ticho. Rozhlídla sem se. Právě se na mě upíralo dvaset očí a to včetně učitelovích. "Nerušíme slečno Ráczová?" zeptá se mě. "No...docela jo..." zavrčím. Už tak sem měla blbou náladu...a teď je hluboko pod bodem mrazu.
--------------Gugi----------
Tak si tak vstáváme. Anče už je dávno oryč a Léňa nás tu opatrovává. Janenou sme slyšeli cvaknout zámek. Vyděšeně sme se po sobě podívali. "Co to bylo?" hystericky vyletí Tom."Tome uklidni se šeptá lenka a jde se opatrně podíval do předsíně. "Nejen, že tady strašilo ráno....ale teď i...." řekne naštvaně Tom, ale najednouse zasekl. Do abýváku totiž vletěla nějaká paní s taškama.
BYE, BYE
AnGee + Dably

Podpořte Billa

21. března 2008 v 12:50 | Dablly |  News
Ahojky všichni!!!

Určitě víte, co se stalo Billovi na koncertě v Marseille.
Je chudák opět nemocný a celý koncert mu selhávaly hlasivky a nemohl zpívat. V písních vynechával třeba i celé sloky a několik písní museli TH úplně vypustit.
Na konci koncertu přišel na podium s překladatelkou a omlouval se fans.
Ještě k tomu se mu přihodila na podiu nehoda, a to, že když se převlékal do nových kalhot tak vyběhl na podium s rozepnutým poklopcem a fans ho na to upozornily.
Dnešní koncert, který měl být v Atlantic Pavilion byl zrušen.
---->


Twins vs svatba 2 část

20. března 2008 v 21:13 | AnGee + Dably |  obrázkové ff
Ale no tak Tome....bude prdéééél
-->

Backstage Tour photos

19. března 2008 v 22:20 | Dablly |  Backstage
-

Hipec...to je prostě moje 29

18. března 2008 v 13:25 | AnGee |  ff-Hipec...to je prostě moje
Nechceš pomoct?" ozvalo se za mnou. "Sakra to mě všichni pronásledujete?! Nejdřív Tom a teď ty...a to nemluvím o Billovi. Co uděláte dál???? Pošlete na mě Gustava? " začnu raplit, protože mě to docela namíchlo."Ne promiň já.....jen sem šel okolo." sklopil hlavu. To určitě. "Tak když už ses nabídl, tak mi ven ty věci ze země....." zneužila sem situace. Sem mrcha, ale někdo to musí byt...že jo?! Když dojdem k mému pokoji, tak si od Geeho vemu klíčky , odemknu a vejdu dovnitř. Georg vešel hned za mnou. Položil ty věci na postel a sedl si vedle nich. Pak nastala taková ta trapná chvilka ticha. Musím ji prolomit, protože nemám ticho ráda. "Ok...šel si fakt jen okolo, nebo si mi přišel vyčítat, že sem zdrhla a tím tak Tomovi ublížila?!" zeptám se. Gee mlčí. "Takže přišel vyčítat." zakroutím hlavou. "OK...takže já se teď pujdu osprchovat a pak půjdu na oběd...teda pokud ti to nebude vadit....." řeknu ironickým hlasem. Gee chvilku nechápe, ale pak se zvedne a odejde. "Ach jo.....sakra proč musí byt všechno tak komplikované..." mnu s ruku, když zase začne bolet. Pak jdu do koupelny a pod sprchu. Pak si du na sebe něco hodit a stáhnu si bobo obvazem. Pak du konečně na ten vytoužený oběd. Po cestě mi už docela kručí v bříšku. "No tobě to trvalo...." smějou se na mě twinsata. "To víte...něco ni do toho vlezlo." Uculím se a dál to neřešíme.
Po obědě si zalezu ke mě. Vytáhnu notebook a přihlásím se na icq. Jůůů Evča. "Tschüs tam v Písku...jak si žijete?" napíšu jí a hned se mi v hlavě zrodí dokonalý plán. "Čau...co že si princezna na nás ubohé poddané vzpoměla?!" odepsala rychlostí blesku...."tsss....nebudeš tomu věřit...sem v německu a budu na jedné premiéře nějakého songu." ":-O Fakt??? A co je to za interpreta." tak teď mě zaskočila.....asi bude lepší, když jí to neřeknu. "Ale tak jako jedna z těch popových skupin.....nechtěla bys dojet?" navrhla sem...můj plán byl následující......Evča + Bill = ♥♥♥. Jak jednoduché :D. "No já nevím...a na jak douho??" došla odpověď. Sakra teď mě napadá....dyť my už sme třetí den promrhaly a Bill furt nic neumí...."Asi na 4 nebo na 5 dní." chvilku se nic neozývalo, a tak sem ještě připsala "Já ti zajistím dopravu, ubytovádí a všechno.....JÁ PRINCEZNA si to možu dovolit ;-) :D. " zase nic.... .................... po 5 minutách hledění do blba............... "Hej já fakt nevím. Možná naše ještě zpracuju, ale řekli, že by mě pak už nepustili na ten koncert Tokijáků, na které je přemlůvám dobré 4 měsíce.....stálo by to za to?" hááá....tak to je mazech. Tak to se mi zrovna hodí. "Nebudeš litovat.....teda pokud dojedeš." zase mi chvíli neodepisovala. Zašala sem si psat ještě s jednou spolužačkou. Dozvěděla se se novinky ze školy. Jako třeba že spolužačka přestoupila na jinou školu, kluci se porvali a další věci, co se ve třídě dějí. "Tak já nevím...a jak by to bylo s dopravou?" zabliká mi zpráva od InsaneAngel. "Takže možeš??? :-O" zněla moje blezkurychlá reakce. "No...ale docela mě mrzí ten koncert :-(" juch..já su happy. "Na koncert kašli tohle bude tisískrát lepší ;-)" odepsala sem a ještě připsala "Tak se nachystej...zítra tam máš někoho na odvoz...pá a už se na tebe těším :-*" tak...a teď ještě překecat Kubíka a dílo je skoro dokonáno.....echm - když tak uvažuju, tak dílo vůbec není dokonáno. Sakra dyť já su v háji. Zajímalo by mě, jak je dám dohromady. eeeee začíná se mě přehřívat mozek....."Už to mám !!!!" zaječím, ale pak si uvědomím, že mě bylo slyšet určitě aj někde hóóódně daleko. Ach jo... bolí mě všechno.... ale měla bych ho to začat učit. Na to se ozvalo klepání. "Volno!" zaječela sem a dál si psala s tou spolužačkou. "Ahoj...já se chtěl zeptat, kdy se to začnem to...učit. Že jako koncert už je přece jen za 4 dny a já bych to nechtěl na tom předvádění zkazit." říkal to a sedl si ke mě na postel. Já ležela na břichu a cvakala d klávesnice div se nerozpadla. "Tak mě je to jedno....můžem začít klidně hned." řeknu bez zájmu a směju se vyprávění o svačinové válce, která skončila na učitelce. "To by bylo super....víš já se chtl ještě zeptat na tu tvoji kamarádku." omg. S vykulenýma očima sem se na něj podívala. "A tak jako v pohodě...má se dobře." řeknu udiveně. "Aha...a ona ví, že si tu?" zeptal se. "Si nějak zvědavý... Ale ne, neví. Ale možná, že se to brzi dozví." poslední větu sem si s úsměvem řekla spíš jen tak pro sebe.
AnGee

Který z kapely by...

17. března 2008 v 22:15 | Dablly |  Článečky a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
___________________________________________________________________
Vyloupil banku?
Bill: To bychom udělali všichni spolu. Ha ha, velké skóre!
Dostal Nobelovu cenu?
Georg: Kdyby to byla cena za trpělivost, tak bych to byl já.
Bill: Ale kdyby to byla Nobelovka za nejvíc sexy, tak bych to byl já.
Spálil jídlo?
Tom: Všichni! Neumíme vařit.
Bill: Ani neumíme udělat vajíčka.
Si vzal Britney Spears?
Všichni: Já!
Bill: Ale kdyby to znamenalo mít s ní sex, tak by to neudělal nikdo z nás.
Natočil horor?
Bill: Já. Miluju upíry, takže bych na to byl talentovaný.
Utekl do cirkusu?
Georg: Věřím, že Gustav.
Bill: Ale když byste se dívali na oblečení, tak bych to byl já.
By uměl popsat perfektní rande?
Bill: Nejsem ta správná osoba na tohle, nemám tyhle situace rád. Je divné, když takové věci plánujete do detailů. Rád bych se s někým setkal spontánně.
Georg: Vzal bych auto a odjel do lesa.
Tom: Moje perfektní rande je na hotelovém pokoji.
Co jste kdy udělali pro dívku romantického?
Georg: Já odjel s tou holkou do lesa.
Bill: Já jednou pro holku udělal piknik.
Tom: Sex!
Máte rádi květiny a sladkosti?
Tom: Květiny jsou v pohodě.
Věříte na lásku na první pohled?
Bill: Ano, rozhodně! Ale musíte na pravou lásku být opatrní, protože je těžké ji najít. Hodně lidí má štěstí, ale taky nemá. Věřím, že se dá najít jednou ta pravá láska. Hodně lidí je spolu zamilovaných, ale je jen jedna pravá láska.
Tom: V tohle vůbec nevěřím.
Georg: Možná.
Gustav: Já ne. Myslím, že by se to mělo brát s nadhledem a až po čase se uvidí, jak to vypadá.

InsaneVirgins 56

17. března 2008 v 18:58 | AnGee + Dably |  ff-InsaneVirgins
-----Anče--------
"Si teda věříš." Zašklbila sem se na něj. "No to víš...." Vyplázne na mě jazyk a přisune si mě k sobě. "Že se nebojíš, že by ti jen tak náhodou nemoh spadnout ručník." Usměju se, když mě začnout napadat neslušné myšlenky. "Ať tě to ani nenapadne..." Zhrozí se. "Hele mám pro tebe špatnou zprávu." Řeknu a dál se věnuju předchozí činnosti- vaření. "Nestraš." Zhrozil se Tom. "No...Já budu muset zítra zase do školy." Posmutním, protože vzpomínka na naši třídu je víc než bolestná. "Tak to máš blbé....Já do školy chodit momentálně nemusím." Provokoval. "Si škodolibý.....A běž se obléct, nebo se neznám." Ušklíbla sem se a věnovala se omáčce, protože se mi začala pálit. Ještě slít špagety a "Jídlo!!!!" Zakřičela sem do baráku. Přiřítili se ke mě hladoví Gee, Gugi a Tom. Posedali si ke stolu a čuměli na mě jak na boha. Potom přišla Leňula a pomohla mi nachystat talíře a příbory. "Mňam...Já nevěděl, že umíš vařit...." Mlaskal ma mě Gee. "To víš...Kde je vlastně Bill?" zpoměla sem si, protože mi tu někdo chyběl. "Šel do nemocnice." odpověděl mi Tom a dál mlaskal. "Teda to sem si dobře vybral." pochvaloval si po jídle. "To jo...To bych chtěl mět taky doma." Přidal se Gugi. "Tak aby vám to nebylo líto, tak umyjete nádobí." Zaculím se na ně. "Ale...." Chtěli namítnout, ale já je zarazila. "Žádné odmlouvání...Příště počuni a spat." Vyplázla sem na ně jazyk a šla s Lenkou do obývéku lapnout si na gauč. "Ty zítra do školy asi nepůjdeš co?!" Zeptala sem se. "Nevím...Ale učení a to všechno sem nechala doma." Zakroutila hlavou. "Ale měli bysme to nějak vyřešit, protože nevím, kdy se mají vrátit naši a já tu kluky samotné nechat nemůžu." Začala sem uvažovat, protože si ani nedokážu představit reakci našich, že sem do baráku natáhala cizí lidi. "To je fakt. Tak co třeba hotel?" navrhla. "No já měla na mysli něco jiného. Stejně teď nebudeme mět na ně moc času....Tak jako........... Jestli by......Já je nechci vyhánět, ale nemáme to zrtovna jednoduché." Zakoktala sem se. Lenka na mě jen nechápavě hleděla. "Promiň já...Už to v sobě dusit nedokážu." Sakra. Začly mě pálit oči. "Je toho na mě moc." Začala sem si utírat slzy a snažila sem se tvářit normálně. "Potřebuju odreagovat." Řekla sem a šla sem k sobě do pokoje. Převléka sem se a vzala sem si mobil, klíčky. "Jdu se chvilku provětrat..." Řekla sem a než stačil kdokoliv něco namýtnout, zmizela sem.
-----Tom----------
"Nechápu, jak mě mohla donutit umývat nádobí....." Nadávám v kuchyni. Gugi, který utírá jenom přikyvuje, ale Bill se nám směje. Tak sem po něm začal stříkat vodou. "Stejně nechápu proč nemají mičku...Barák jak kráva a...." "A co?" přeruší mě Lenka, která právě došla. "Ehm....Radši nic."
-----Andy---
Sedím na hotelové posteli a přemýšlím nad posledníma třema dnama. Za celou tu dobu co sme přijeli do Veswelí se toho tolik stalo. Příšerné. Z mojeho přemýšlení mně vytrhne klepání na dveře. Vstanu z postele a s tím že je to pokojská nebo něco takového otevřu dveře. Ovčem o5 sem nemněl pravdu, prtože místo pokojské se o futra opírá Anče. "Co chceš?" Zeptám se jí s kamenou tváří. "Myslím si že by sme si mněli něco vyjasnit..." "Jestli tě sem poslala Lenka tak se rovnou otoč a vypadni." Otočím se a odejdu do koupelny, ve které se zamknu. Dveře od pokoje sem nechal otevříté, protože až tak nezdvořilí, aby sem někomu zavíral těsně před xichtem nejsu. Sednu si ke dveřím a začnu poslouchat kdy začne Anče žvanit. "Ne, Lenka neví že sem sem došla." Mněl sem pravdu, je jí uplně jedno jak sme od sebe daleko, a taky je jí jedno jestli je mezi náma nějaká překážka. Prostě si dál valí to svoje. Zapnu vodu aby sem nemusel poslouchat ty její pitomé řeči. Ovšem moc to nepomáhá a ty hemzy slyším pořád. Tak teda vstanu ze zemně, na které sem zase seděl, odemknu a výjdu ven. "No, tak si někam sedni a začni s vyprávěním." Tak sme si sedli na postel a Anče začala. "Já jen, že předpokládám že odjedeš zpátky do německa. No, a tak jestli by si klukům nemohl nějak naznačit že mají odjet taky. Mám otiž školu, Lenka nebude mnět čas a Eva je v nemocnici. Navíc se určitě vrátí naši a tak aby nenašli místo domu hotel." "Jo, tak toto chceš? A jak vůbec vědělas že sem tady.?" Zeptám se celkem nechápavě. "No, tak jiný hotel ve Veselí nemáme a tak sem předpokládala že budeš tady. Pochybovala sem že by si zrovna ty spal na ulici."
AnGee + Dablly

Princess nebo šílené puberťačky 4

16. března 2008 v 16:36 | Ančína |  ff-PRINCESS nebo šílené puberťačky
-------Amy-----
Sotva sme se vrátily z nepodařeného večírku, zaplula sem k sobě do pokoje. Lehla sem si na postel a přemýšlela nad situací Sam. Chudák holka...nechtěla bych se dostat do její situace. Mé přemýšlení vyrušil žaludek hlásící se o pravidelný přísun potravy. Docela sem zapoměla na jídlo. Šla sem teda do kuchyně. Tam sem potkala mladšího bráchu Petra. "Tchus brácha..." zašklebila sem se na něj. Ju mu 15 a strááášně mě baví ho provokovat. Kdysi mě chtěl naštvat a tak se začal taky učit na kytaru. Od té doby si občas zahrajem spolu. Taky si založil kapelu, ale vydrželo jim to tak asi rok. "Nazdar....máma ti vzkazuje, že máš pouklízet celý barák, všude povysávat a a ...." začal vymýšlet. ůBlbost" sebrala sem mu lístek, který nám tady máma vždycky nechává a četla sem nahlas. "Milé moje děti. Šli sme s tatínkem na návštěvu ke známím. Amy: prosím ukliď kuchyň a dohlídni, aby šel Petr spát maximálně v jedenáct." dočetla sem a začklebila se na něj. On se na mě na oplátku zaculil jako andílek. "Že můžu později?" prosil, protože já vždycky mámu informuji. "A co za to?" vydírám, protože to já umím vždycka nejlíp. "Třeba by si za mě moh udělat tu kuchyň..." přemýšlím. "Vyděračko!" naštval se a šel umývat nádobí. "Tak udělej jenom to nádobí a já udělám ten zbytek....." zazubím se, protože dneska bych se nejspíš unudila. "Dík...." ozve se ještě. Já si du udělat toasty a lapnu si k telce. Za chvilku ke mě přišel brácha. Lapl sebou vedle mě na gauč a sebral mi jeded toast. "Odpluj" zahuhlám s plnou pusou. Stejně to spolu nakonec u Vivi sníme. Dojídám poslední kousek. Když v tom "TOKIO HOTEL dobývají Ameriku" ozve se z televize a je tam záběr na tu kapel. "Hmmm...podívej se na toho bubeníka! Nekoho mi připomíná." řekl brácha. Kdyžž sem se na něj podíávala, začala sem se dusit. "Ježiš neudus se." začal mě Petr mlátit do zad až mi málem vyrazil dech. "Vole hej co to je?!" vykuckám ze sebe.
------Ruth----------
Došla sem domů a zaplula sem k sobě. Jako vždy sem si pustila na plné pecky hifinu. Odložila sem všechny náramky a začala se odmalovávat. Koupelnu mám hned vedle pokoje a tak sem se šla okoupat. Hudbu sem slyšela i přez zeď. Sedím ve vaně plné pěny a přemýšlím nad smyslem života. Podívala sem se na svoje zápěstí. Čerstvá jízva začínala z té vody mokvat. Po některých jizvách zbyl nepatrný šrám....některé mi na těle zanechaly věčné stopy. A proč?! Kvůli blbostem. "Tak proč?! Proč musím být taková!?!" šeptám si pro sebe. Tohle nemá cenu. Dneska sem udělala další chybu. Ale už jsem jak nějaký feťák.....Vždy už jen hledám důvody, proč se zabít. Rodiče mi vždy pomohli, ale jak dlouho to ještě bude trvat?! Nevím..... Pak vylezu z vany. Omotám si kolem sebe ručník a rezčešu si vlasy. Jsou blond a sahají mi někam po lopatky. Ještě odstraním zbytky řasenky a černých stínů. Najednou mi zavibruje mobil. Otevřu sms a v ní stojí. "CO TAKHLE NOCNI FLAM?! VE 2 U KASNY.B" No jo...předpokládám, že to došlo i ostatním holkám. Dneska to bude ještě husté. Zajímalo by mě, jestli se ještě vůbec vrátím domů. Nače párty a splečné večery končí někdy i za dva dny. Z přemýšlení mě vytrhlo další vybrování. "Amy?!" zvednu to. "Zdarec...jak předpokládám, taky ti došla zpráva od Bettyny. Můžeš?" vybafla na mě. Sice sem chvilku vztřebávala informace. "Jo jasně...o půl druhé mě čekej u našeho....půjdu oknem...." odpovím a začínám uvažovat, co na sebe. "OK...papa" a típne mě to. Podívám se na hodiny...je 11. To mám ještě přez dvě hodiny česu. Půjdu si dát něco k večeři. Tak sem na sebe hodila pohodlné kraťásky a tílko. Šla sem dokuchyně a prošmejdila ledničku skz na skrz. Zvítězily to klobásy. Možná se někomu zdám jako anorektička, ale já sežeru na co přijdu.
----Pavla----------
"Au! Do prdele!!!" zaješím a držím se za hlavu. Nějak sem se pod tím stolem zapoměla a strašně sem se lekla, když mi na stole začal vibrovat mobil. Sakro kdo to může být v 11 večer.......No jasně - Bettina. Jo...party. Už se těším. Aspoň příjdu na jiné myšlenky. Ale co budu celé tři hodiny dělat!? Mohla bych nějak naštvat matku.....Vytáhla sem z tašky nějaké to pořádně ro(c)kové cédo a dala ho do přehrávače, který stál nachystaný na útěk u dveří. Co sem to vytáhla??? Systémy? Super! Tohle maminka přímo nenávidí. Ještě zamknout a už sem pustila cédo na plné kule. Hudba parádně řve a já si to užívám. Ani ne za dvě minuty se ozve bouchání na dveře.
Ančína

Foto z Montpellier

16. března 2008 v 16:03 | Dablly |  Tokio Hotel
Takové uhraničivé pohledy.. Fííha... Myslím že za chvilku omdlím (pokus o vtip) ♥♥ Teda ale jako sekne jim to... Aach.. (Taky pokus o vtip... Také blbé xichty hážů...)

Kaulitz mladší xD

15. března 2008 v 22:32 | Dablly |  Bill
Sexy tele xD .. Bože... Ani, de to čoveče.. Kam se hrabe sob...


Bill a nějaká sviňa..

14. března 2008 v 11:15 | Dablly |  Bill

9 video hotovo

14. března 2008 v 11:14 | Dablly |  News
Ahojky všichni...

předem bych se Vám chtěla omluvit za zpoždění s videjkem...nebyla jsem teď moc doma a pak mě zklátila angina...takže jsem se moc k počítači nedostala...tento týden ale opět vše doženu;-)

Takže deváté videjko je konečně tu. Najdete ho jako vždy na všech našich stránkách.

www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
www.youtube.com/user/thnachtschechien
www.thnachtschechien.wz.cz

Přímý link na videjko je tady: http://www.youtube.com/watch?v=A8S_kbRFBws

Opět bych vás chtěla poprosit, abyste si zkopírovali níže uvedený text a poslali ho TH na jejich email a nechali jako vzkaz na těchto adresách.

fans@tokiohotel.de
www.myspace.com/tokiohotel
www.youtube.com/user/tokiohotelchannel

"´Hallo Jungs!!!
Wir haben unser 9. Fan-Video für euch gemacht!
Ihr könnt das hier angucken: http://www.youtube.com/watch?v=A8S_kbRFBws

Besucht auch unser Myspace Profil, youtube Profil und unsere webseiten und sieht wie viel Fans hat schon unsere Aktion teilgenehmt.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
www.youtube.com/user/thnachtschechien
www.thnachtschechien.wz.cz

Zásah xD

14. března 2008 v 11:12 | Dablly |  Animace
www.tokici-luci.blog.cz

Twins Kaulitz...

13. března 2008 v 14:28 | Dablly |  Dvojčata

PRT Bravo #248

11. března 2008 v 12:44 | Dablly |  ČasákyTom, Bill a Gee

8. března 2008 v 8:41 | Dablly |  Tokio Hotel
Takoví šlechetní mládenci.. ♥