Duben 2008

10 věci, které se TH naučili v USA

30. dubna 2008 v 23:39 | Dablly |  News
1. Tomův sen: Ve státě Utah může mít jeden muž víc manželek najednou.
2. Ženy nenosí balony na hrudi - to jsou umělý prsa!
3. Číšníci, kteří chtějí "tipp" nepotřebují poradit - potřebují trinkelt.
4. "Yellow Cab" není žlutá hip-hopová čepice, ale New York-ský taxík!
5. Mnoho Američanů považuje Billa za mladšího bratra Amy Winehouse.
6. Kdo se vznáší v oblacích, rychle zase spadne.
7. Nemusí se bát, když fanoušci přinesou "gifts": Jsou to jen dárečky (DE: Gift=jed)
8. Ne každá blondína, která mluví blbosti, je Paris Hilton.
9. V každým číšníkovi v LA se možná skrývá budoucí výherce Oscara.
10. Když jim chce podat ruku nějaká vopice, je potřeba být vždy skromný : Mohl by to být Americký prezident!

(c) tokio-hotel-de.blog.cz
by Petush (panik-musik.blog.cz)


Animace

30. dubna 2008 v 21:10 Animace
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488076_14458.gifhttp://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488078_981.gif
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488077_14006.gif

Tom Kaulitz: "Kritiky jsou někdy užitečné kvůli postupu..."

30. dubna 2008 v 21:09 Článečky a rozhovory
Od svého návratu ze Spojených Států, má Tom svou hlavu v oblacích! První koncert Tokio Hotel za Atlantikem získal publikum a dokonce a dokonce ani pár špatných recenzí od medií mu jeho dobrou náladu nezničily. Náhle, jak se zdá, tak americký sen postupuje k blízké skutečnosti…

Tom na autogramce

30. dubna 2008 v 21:06 | Dablly |  Tom
img136/4097/tomaparisax2.jpg

Nový Bill

30. dubna 2008 v 21:04 Bill
Kůrňa, ten vypadá tak... No.. Zajímavjě.. Bože, nějak moc přibral.. No, nevadí....


Edice kytar s logem Tokio Hotel!

30. dubna 2008 v 20:58 | Dablly |  News
Hrajete na kytaru a chcete na ni mít logo například jako má Georg na své base? Jednoduše si takovou kytaru můžete koupit na této stránce:

Redakce Bravo část.5....

28. dubna 2008 v 20:10 | Dablly |  ff-Redakce Bravo
Bill se jen na mě s nechápavým pohledem podíval …
"Neboj nespala jsem s ním jen jsme kecali to je vše .."usměju se…Bill se na mě podívá od dola nahoru…
"A máš pěkné oblečení ale mé asi není…"usmívá se…
"Ne Tom mi ho půjčil víš co výslech může pokračovat až budu nalíčena jinak to nezvládám …"utíkala jsem si pro věci a zase znova nahoru za Tomem který se zrovna převlíkal…
"Mám menší problém nějak se tu nevyznám a nechci zabloudit a potkat některého z tvých rodičů kde je tady koupelna??"uculím se…Tom se jen na mě kouká jak kdybych se ptala na nějakou těžkou otázku…
"Hned vedle ty to nevíš??"
"No tak sorry ale já tu nebydlím…"dívám se na něho Tom jen přišel ke mně a chytl mě za boky…Jen sem se podívala…
"Co je??"kukám na něj…
"Nic jen tě obdivuju…"
"Hm…A jaké to je??Prosím tě to říkáš každé.??"usměju se…
"Ne to říkám jen tobě…A jinak je to fajn obdivovat tě…"
Už jsem to nevydržela tam stát a jen se na něho kukat tak jsem ho lehce políbila….A šla do té koupelny kde jsme si udělala fajnou ranní hygienu a oblékla se ještě že nosím malovánka v kabelce pomyslela jsme si dala jsem si vlasy do copku a utíkala z koupelny ale narazila jsem tam na nějakou paní asi to byla od kluků mamka…
"Dobrý den jen ze mě vypadlo…"
"Ahoj slečno vy jste jaká??"
"Jaká co??"
"No holka od Toma ta před týdnem ta byla tmavovláska…."
"Promiňte…"
"Ale ne jen si dělám srandu těší mě jsem mamka od kluků…"
"Já jsem Katarina ale pro známe Kate…"představila jsem se ji…
"Ty jsi asi od Toma??"
"No dá se to tak říct i když…"
"No musíš být od Toma protože Bill ještě doma holku neměl…"Jen se zasmějem já se jí omluvím že jsem na ní tak narazila a šla za Tomem který už byl oblečený…
"Kde jsi byla tak dlouho??"
"Nějakej zvědavej ne pokecala jsme s tvou mamkou…Ty já už budu muset jít…"Tom se na mě vraždivě podívá…
"jako to ne ještě musíš se nasnídat a mám pro tebe překvápko…"Přiblížím se k němu dám mu pusu na rozloučenou…
"Miláčku telefon na mě máš a já musím domů převléct apod.…Kdyžtak mi pak brnkni a domluvíme…"
"No dobře ale jako doufám že nechceš odejít a dát mi jen pusu…"A zase se začnem líbat ale né moc dlouho spěchám domů zavolala jsem si taxíka rozloučila se s Billem a paní Kaulitzovou…Doma jsem odhodila věci a šla psát článek o Tomovi ne ty věci které mi řekl ale jaký je fajn kluk a že není děvkař zažrala jsem se tak do toho že uplynuly dvě hodiny …Vstala jsem od počítače a šla se osprchovat…A u toho jsme si zpívala písničky na které jsem s Tomem tančila nějak jsem zase furt přemýšlela nad ním….Po sprše jsem vzala odvahu a vzala mobil že napíšu Tomovi ale on byl rychlejší v smsce bylo:"Ahojky andílku doufám že víš že mám pro tebe to překvápko…To překvápko jsem já víš to že moc pěkně zpíváš mohla by jsi mi otevřít…"
Trochu jsem se lekla a šla otevřít a vážně tam stál Tom…
"Hej víš to že mám nedostatek soukromí poslouchat za dveřmi se nemá…"usměju se na Toma a to už se líbáme…Zavřeme dveře a lehnem si do postele….Na Toma se dívám tak že to znamená NE…
"Co je ty tady v županu a já se mám jen dívat…"
"Jo dívat a nesahat…"usměju se …Tom si sedne na postel a je na něm vidět že moc šťastný není…Jdu k němu…
"Ty Tome já vím že jsem třeba jiná než ostatní holky ale já prostě nějak nespěchám já vím že je to blbé ale prostě tak nějak nechci spěchat a hlavně ne s tebou…"
"Cože však já nespěchám ale ty jsi mě zavedla do postele…"
"Ty nespěcháš hm…

Bill (15.7.07)

26. dubna 2008 v 22:49 Bill

Anims z epizody 23

25. dubna 2008 v 19:50 | Dablly |  Animace
thGG.gif picture by thsfan11-thGeorg.gif picture by thsfan11-thGeorg1.gif picture by thsfan11
thGustav.gif picture by thsfan11-thGustav1.gif picture by thsfan11-thGustav2.gif picture by thsfan11
thGustav3.gif picture by thsfan11-thGustav4.gif picture by thsfan11-thGustav5.gif picture by thsfan11

Tokio Hotel – Super Hérault

25. dubna 2008 v 19:49 | Dablly |  Článečky a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________________________
Tokio Hotel - Super Hérault
[Hérault = sekce na jihozápadě Francie, která se tak jmenuje podle řeky Hérault.]
13.března skončilo 1000 Hotels European Tour v Zenithu v Montpellieru. Příběh velmi speciálního dne s Billem a ostatními: kdo by hádal, že tohle je poslední, než turné skončí.
Tento čtvrtek, je to právě před týdnem, kdy Tokio Hotel kráčeli po Francouzské zemi. V jednu chvíli je všechno ok. Cestují do Lucemburska, na dvě show v Paříži a taky Dijon. Samozřejmě, že kluci jsou pod neustálým stresem: nátlak z koncertů, propagace a dlouhé míle, to je silné kafe na tělo, i když jsou ještě mladí.
Nicméně, tihle čtyři kluci naprosto září dobrou náladou, když je vidíme v backstage, jsou tři hodiny odpoledne a všechno je naplánované. Jak se předpokládalo, jejich černý tourbus právě vstoupil na Grammont Area, což tvoří domy Zenithu v Montpelieru. Mezi jejich náklaďáky po chvíli přichází Bill, Tom, Georg a Gustav a zdraví mě, jako to udělali u našeho prvního interview. Potřásli rukou, kromě Georga, který řekl, že je nemocný a je lepší vyhýbat se fyzickému kontaktu. Basista se nejspíš cítí hodně trapně. Ví, že musí ale hrát se vší zbylou energií. To zřejmě přichází najevo později během interview, když je ten kluk neuvěřitelně ticho.
Později když je 15:40 vcházíme do jedné místnosti. První je přísně tajná a druhá je spíše na taková interview a photoshootingy. Máme dvacet minut, kterých bychom měli plně využít, protože máme dost otázek, samozřejmě, že vašich.
Byli jste překvapeni vřelým přivítáním francouzských fanoušků na prvních čtyřech termíne, hlavně během toho prvního v Bercy, když každý držel "Danke" plakát v určitou chvíli?
Tom: Bercy bylo vážně jedno ze skvělých okamžiků z našich životů. Hlavně, když jsme viděli všechny ty plakáty, které se držely nahoře. Byl to nejúžasnější dárek, které může publikum kapele dát. Bylo to wow!
Bill: Když hrajete dvakrát na stejném místě před 17 000 lidmi, tak jste nervózní. Když ale vidíte všechnu tu kreativitu publika, všechnu tu lásku, tak vás to může dobře naladit na koncert a cítíte se líp.
Georg: Dostat díky v takovém smyslu nás zahřálo u srdce, postrčilo nás to a udělalo i silnější na zbytek show.
Bill: Vlastně když vidíte, co se nám děje ve Francii, je to neuvěřitelné. Kdo by to ještě před několika měsíci, kdy jsme tu nebyli tak známý a hráli jenom v Trabendo v Paříži, řekl?
Na tomhle turné jste poprvé na podiu hráli Geh. Bylo to to překvapení, které jste slibovali francouzským fanouškům?
Bill: Jsme potěšeni, že to bylo bráno jako překvapení pro francouzské fanoušky, protože to jsme chtěli. Tahle píseň je na B straně singlu An deiner Seite a přemýšleli jsme, jestli to máme do setlistu vůbec dát. Je to pro nás důležitá píseň. Texty jsou plné emocí, protože ten text mluví o chvíli, kdy to skončíte se svou milovanou osobou. Mluví to o věcech, které můžete udělat nebo říct, slova, která nemůžete najít, něco co nemůžete kontrolovat. Vždycky je těžké někoho opustit, protože tu jsou stále nějaké pocity. Někdy přijde i pocit viny, i když víte, že mluvilo vaše srdce. Osobně to shledávám vždycky těžké někoho opustit, i když cítím, že je správná chvíle. Nikdy není snadné se smířit s vlastními rozhodnutími, vaše vlastní pocity a jak dát dohromady vaše myšlenek. Je to píseň o tom, jak se chovat. Někdy se té šance musíme chopit, to je to jediné možné řešení, protože věci lásky, by se měly týkat jenom srdce.
Na druhém koncertě v Bercy, jste obdrželi diamantovou desku od nahrávací společnosti. Stále jste citlivý na tyhle věci?
Bill: Ano, je to pro nás důležité něco takového dostat. Je to jako všechny ceny, které můžeme za rok vyhrát. Je to skvělá čest. Jak Tom říká, jsou tu věci, které připomínají.
Tom: To jsem řekl? Ne vážně, neděláme muziku kvůli dobrým známkám nebo obdržení cen, abychom si zdobili dům, ale když to přijde, tak je vezmeme s potěšením!
Georg: Vlastně je tohle první diamantový disk, které jsme tu dostali! A potom, kdo dnes prodává CD? Je tu jenom pár kapel, které si už užívají úzkého kruhu "prodávání nahrávek kapely".
Určitě jste četli na internetu i té nesmyslné pomluvě, že Gustav možná odchází z kapely po Parc des Princes. Jak to opravdu je?
Bill: Oh další pomluva. Odkud to přišlo? To ví jen bůh. Víte, o Vánocích, nás měl opustit Georg a teď je to na něm.
Georg: Nevěřte všemu, co je napsané a my to nemůžeme ovlivnit. Nevím, co je nezbytné udělat, aby tyhle pomluvy jenom tak zmizely.
Tom: Víte, není to tím, že můžete vidět jenom dva nebo tři z nás, to přece neznamená, že jeden odchází. Naši fanoušci si možná myslí, že celou tu dobu jsme jenom spolu, děláme stejné věci, ale tak tomu vlastně není. Samozřejmě, dáváme spolu interview, jsme spolu v kapele, ale to je jenom část jako muzikantů.
Proč jste předělali termín na Parc des Princes?
Bill: Vlastně jsme tím chtěli odpovědět všem našim fanouškům, kteří nemohli toho dne přijít kvůli zkouškám. Nejdřív jsme se zeptali, jestli je to technicky možné, to posunout na další den a jestli to bude možné. Potom jsme udělali rozhodnutí, že bychom to mohli udělat. Doufáme, že všichni, kteří nemohli přijít toho 20. si najdou čas a přijdou 21., protože opravdu chceme udělat párty pro všechny lidi, kteří nás milují a následují od začátků. Čekáme na vás!
Velmi úspěšné americké turné!
I vzhledem k tomu, co se říkalo a napsalo v hlavních novinách, prvních několik koncertů TH za Atlantikem bylo opravdovým úspěchem. Takže, připravte se na Americkou vlnu!
"Kromě Georga, který měl problémy s basou uprostřed koncertu, naše show v USA a Kanadě šli dobře. Bylo to vyprodané a publikum znalo naše písně od srdce, jako v Evropě. Necítili jsme žádný rozdíl," uznává Bill Kaulitzi a usmívá se na svého basového kolegu, který přikyvuje na souhlas. "Neměli jsme čas na nějaké zastávky, protože byla sněhová bouře a naše lety se i rušili a museli jsme čekat na letištích, hlavně v Torontu." Nejspíš americký kontinent víc Tokio Hotel neděsí. "Samozřejmě, Amerika je velká a je těžké se tam dostat. Ale kromě toho, naše strategie je stejná. Dát naše jména všude, kam půjdeme, hrát všude, kde to půjde a postupně ve větších a větších halách," uznává Bill na USA. "Hollywood a New York nicméně jsou impresivní města.," říká Tom a jeho oči září jako hvězdy. "Na jednom dni v New Yorku jsme šli ven trochu nakupovat. Nemáme už čas to dělat v Evropě, když jsme na turné. Těšíme se na návrat," říká jeho bratr.

Podnik TH ve Španělsku

25. dubna 2008 v 19:21 | Dablly |  News

muzika-basket-láska 72.

24. dubna 2008 v 8:31 | Dablly |  ff-Muzika,basket,láska-co si jenom vybrat?
72.DÍL
"Potřebuješ něco?" zeptá se Kris.
"Vlastně, chtěla sem se tě zeptat, jestlis neviděl Toma."
"A víš že viděl." Usměje se.
"Mohla bych s tebou mluvit?" zeptám se Toma. Ani bych se mu nedivila, kdyby řekl ne, ale vstane a de za mnou ven.
Chvilku oba dva mlčíme, ale pak to ticho mezi náma prolomím. "Asi bych se ti měla omluvit, ale prostě naštvalo mě to. Naštvals mě ty, vytočila mě ona! A taky mě dorazilo to, žes mě prostě zapřel. A já nemůžu za to, že nemám takové prsa jako ona."
Tom se na mě chvilku dívá a pak se začne smát. "Co se směješ?" zeptám se ho.
"Poď sem." Chytne mě za ruku, přitáhne a přitiskne mě k sobě. "Mně vůbec nevadí, že nemáš prsa jak ona." Směje se dál. "Mám tě rád takovou jaká si a nevyměnil bych tě ani za 10 takových jako je ona." Obejme mě.
"Vážně?" svitne mi na tváři úsměv.
"To si piš." Řekne a mně se neskutečně uleví. Nakloním hlavu tak, abych na něho viděla a se zkřiveným obličejem řeknu. "Tomísku?"
"Nech toho." Usmívá se.
"No ještě řekni, že se ti to líbí. Já sem ti tak sice nikdy neřekla, ale jestli máš zájem?"
"Já mám zájem jedině o tebe." Řekne a přitiskne své rty k těm mým.
"Ale něco ti řeknu." Začne Tom, když se ruku v ruce vracíme k nám do chatky.
"Co?"
"Strašně ti sluší, když si na mě naštvaná. Nebo spíš, když na mě žárlíš. To se mi líbí." Usmívá se od ucha k uchu.
"Já nežárlím."
"Jo? Vážně? Neděláš si ze mě srandu?" směje se.
"Tss…no počkej!" řeknu, naberu si do dlaní sníh a hodím ho po něm.
"Au..cože?" vyvalí se smíchem oči, když ho trefím pod rameno. "Ty se chceš prát jo?" říká, když nabírá sníh a hodí ho po mně. Jenže se netrefí. "Ha,haa…vedle!" vypláznu na něho jazyk. Sehnu se k zemi a nabírám si další várku, když si ale stoupnu, Tom se rozběhne naproti mě a svalí nás na hromadu sněhu. Naháže na mě sníh, že ho snad mám úplně všude, i v puse. "Kdo že se netrefí?" usmívá se, když mě dostatečně poválí po zemi.
"Ty!" řeknu a hodím mu sníh přímo do obličeje. Než se oklepe, už stojím na nohách a prchám před ním. "No počkej!" křičí za mnou, ale já před ním utíkám dál. Jak na potvoru se mi ale sklouzne noha a já zahučím do sněhu.
"Auu…" směju se. Tom dopadne vedle mě.
"Není ti nic?" zeptá se, ale když vidí, že se směju, začne se smát taky. Oba dva ležíme ve sněhu a díváme se na sebe. "Miluju tě." Řeknu mu. "A já tebe." Řekne on, nahne se ke mně a políbíme se. Ležíme vedle sebe na sněhu, přitisknutí a už je zas všechno dobré. Je to tak jak mám být. Takového Silvestra už bych brala. Spokojeně se od něho odsunu, a když vidím, jak se na mě usmívá, tak ho trochu zchladím, hodím po něm další sníh a začnu se zase smát.
"Néé už né." Šklebí se.
:::ZA 15 MINUT:::
"Na, tady máš."podám Tomovi hrnek s horkým čajem.
"Díky." Sedíme v kuchyni, kde nikdo není.
"Doufám, že sme sem mohli jít?" zeptám se.
"Tak, dyť sme si šli udělat jenom čaj. Snad se nic nestane, ne?"
"Sem zvědavá, jak to tu bude všechno probíhat, když to má být taková akce, jak říkal Georg."
"Ten toho nakecá. I kdyby se nic nedělo, sme tu spolu a já má mám to štěstí, že ten Nový rok zase můžu slavit s tebou." Usměje se a usrkne si čaje.
"Nápodobně. Ani nevíš jak sem ráda, že tě mám."
"Ale, ale..koho pak to tu máme?" ozve se za náma a oba se otočíme.
"Jéé čau Bille." Řeknu. "Dáš si s náma čaj?"
"Jo jasně. Vařila si ho doufám s láskou?" usměje se.
"Jo, neboj." Řeknu a podám i jemu hranek s čajem. "Kde sou ostatní?" zeptám se ho.
"Všichni sedí nahoře v klubovně a sledují něco v bedně."
"Asi nějakou zajímavou pohádku." Poznamená Tom se zdvihnutým obočím.
"Co vy dva? Už je všechno v pohodě?" podívá se na nás Bill.
"Neboj brácho." Stačí mě Tom předběhnout. "Přece bych si nenechal utéct něco, co je v mém životě nejdůležitější."
"Já sem ale někde četl, že pro tebe sem nejdůležitějším člověkem já!"dělá Bill uraženého, ale usmívá se při tom.
"To je fakt, ale teď je s tebou ne prvním místě taky Sam." Řekne Tom a obejme mě kolem ramen.
"Téda. Aspoň někdy sem zároveň s Billem na prvním místě." Usměju se na ty dva. "To už sem skoro celebrita!"
"No to jo." Řekne Bill a začne se smát. Když vypijeme čaj, dem se mrknout za ostatníma. Než otevřeme dveře, stisknu Tomovi ruku. "Neboj." Otočí se na mě. "Já se nedám! A tebe taky nedám!" řekne. Bill otevře dveře a vejdeme dovnitř. Prví, koho uvidím je ta husa, která se na nás culí už na dálku. Ukazuje, že si máme jít přisednou k ní, ale Tom si to namíří přímo na opačný konec místnosti. Tam, kde sedí taky naši - Kat, Jess, Gustav a Kris. Přisedneme si k nim i s Billem.
"Ahoj." Šeptneme.
"Zdarec." Usmějou se na nás, a dál sledují telku.
"Shrek?" diví se Tom.
"Někdo ho pustil na dývku." Řekne nám Kris.
"Aha." Prohodíme s Tomem a usmějeme se na sebe.
:::22,00:::
Všichni sme na klubovně. Se Stenem sme to tu odpoledne trochu vyzdobili. Nějaké fáborky, barevné řetězy a tak… Je nás tu asi 30. Během dne se sem sjelo ještě několik lidí. Tancuje se, pije se, mluví se, spí se… a taky se čeká na dvanáctou hodinu. Za Tomem už několikrát byla ona nesympatická osoba, ale neuspěla, zatím a doufám, že ani neuspěje. Tom se ke mně pokaždé po jejím odchodu přitisknul, jako kdyby se jí bál. "Půjdem si zatancovat?" zeptá se mě Tom.
"No klidně." Řeknu, zvedneme se a připojíme se k ostatním na place. DJ dělá nějaký kluk, který si sem přivezl veškerou aparaturu a spol. S Tomem a ostatníma tancujem na Madonnu a její '4 Minutes.'
Za chvilku se k nám přidá taky Kat, Jess a Kris. S holkama se smějeme, prostě jen tak, ani není čemu se smát. Asi to bude z radosti.
'You and me!' rozezní se v reprácích. Tom si mě přitiskne k sobě a začneme společně tancovat.
Jeho oči se vpíjí do těch mých, nevydržím to a políbím ho. "Kdyby tu nebylo tolik lidí, tak se asi neudržím." Pošeptá mi do ucha.
"Já se neudržím asi ani tak."
"Co kdyby sme…"
"Dobrý nápad." Nenechám ho doříct. Usměje se na mě, popadne za ruku a společně vyběhneme ven do mrazu. Tom vyloženě rozrazí dveře od chatky a oba dva dopadneme na jedinou postel, která je v chatce.
"Kde se flákáte vy dva?" zeptá se nás hned po příchodu zpátky Georg. Už je poměrně v náladě.
"Byli sme se projít." Řekne Tom.
"Jo tak projít, jo?" usmívá se na nás a lokne si z flašky, co drží v ruce. "Nevěděl sem, že se tam tomu dneska tak říká."
"No, tak my už radši půjdem jo." Chytne mě Tom pevnějc za ruku a prokličkujeme na naše místa.
Tom sedne na židli a mě stáhne na svůj klín. "Co vy dvě hrdličky, už ste se vrátili? Zmizeli ste jak dvě střely!"
"Byli jsme se jen projít." Řeknu Kat.
"Hmm…nedělali ste náhodou nějaké prasárničky a spolu?" usmívá se.
"Bože co s tím všichni máte?"
"Viděli ste se?" zeptá se nás a já s Tomem se po sobě podíváme. "Co jako?" diví se Tom.
"Oba dva se usmíváte a můžete na sobě oči nechat, div se nesežerete." Směje se Kat. "To je ta láska." Řekne, přitočí se k Billovi a políbí ho.
"Waau. Za co?" vykulí na ni oči Bill.
"Za to, že si a že tě miluju."
"Taky tě miluju." Řekne jí Bill, ona se zarazí a hledí na něho.
"Tos mi ještě nikdy neřekl." Dívá se na něho a pomalu má slzy v očích. S Tomem je pozorujeme.
"Já vím. Sme spolu už dlouho, a konečně ti to můžu říct Kat. Můžu ti říct, že tě miluju a to já neříkám jen tak."
"Bille!" řekne Kat nevěřícně a vrhne se na něho. Oba dva se převalí na jednu z židliček a tam spolu sedí a líbají se.
"Ty brečíš?" zeptá se mě Tom.
"Néé." Promnu si oči, protože se mi do nich nahrnuly slzy. "Jen sem ráda za ně za oba." Řeknu Tomovi.
"To já taky. Brácha už si zasloužil někoho jako je Kat." usmívá se spolu se mnou.
fixa

muzika-basket-lása 71.

23. dubna 2008 v 23:22 | Dablly |  ff-Muzika,basket,láska-co si jenom vybrat?
71.DÍL
Uplyne hodina, hodina a půl, hodina a třičtvrtě a my sláva,hurá vysedáme.
"To je ono?" zeptá se Georga Katy. A ani se jí nedivím. Díváme se totiž na menší, dalo by se říct kemp, osadu? Prostě něco takového. Velký plac, místa na parkování a kolem plno chatek a jedna hlavní budova. "Jo, to je přesně ono." Usmívá se Georg a rozhlíží se kolem dokola.
"HÉÉJ BANDÓ!TAK STE TO NAŠLÍÍ!"křičí na nás někdo, ani nevím od kama.
"ZDÁR STENÉ!"zdraví toho dotyčného Georg. Za mmnt už před náma stojí vysoký, hnědovlasý, celkem pohledný kluk, asi tak kolem 20.
"Zdarec všichni." Řekne nám.
"Čau." "Zdar." "Ahoj." Vykoktáme ze sebe.
"Tak lidi, to je Stanly." Ukáže na něho Georg. "A Stene to je Katy, Jess, Kris a Sam. Kluky ti představovat nemusím, ty už znáš."
"Jasně. Čáu vy tři machři a čáu vy čtyři noví." Mávne nám. "No nazdar." Řeknu si pro sebe.
"Tak Stene, kam si můžem hodit věci?" zeptá se ho Georg.
"No tak tyhle čtyři krásné chatky budou na celé 3 dny jenom vaše. Je na vás, jak si určíte s kým budete. Každá chatka má dvě postele a něco jako skříně tam taky sou."
"OK., dobře. No tak my se nějak zabydlíme a pak přijdem dovnitř ne?"
"No jistěěě. Pár lidí už tu je. Pomalu ale jistě už se to sem začíná nahrnovat."
"Paráda." Mne si ruce jak Georg, tak Kris s Tomem. "Tak dem na to ne?" popadne Kris svou tašku a zamíří do první chatky. "Kdo chce bydlet se mnou?" vystrčí ještě hlavu ze dveří. "A nehlaste se všichni!"
"Tak to se neboj." Řeknu mu. "S tebou nikdy brácha." Popadnu svoje věci a zamířím o chatku dál.
Otevřu dveře a uvidím jen jednu místnost se dvěma postelama, jednou skříní, jedním nočním stolkem a poličkou. "Není to žádný Hilton, ale dá se to." Ozve se za mnou.
"To neva, já to nějak přežiju." Usměju se na Stena. "Ale topí se tu že jo??" zeptám se s obavama.
"Jo topí, neboj. Přece bych vás tu nenechal zmrznout. Budeš chtít třeba nějak pomoct?" zeptá se mě.
"To nebude třeba Stenly." Řekne Tom a už háže svou tašku na jednu z postelí.
"Aháá..už chápu." Kývne s úsměvem Sten. "Lovím ve špatném rybníku."
"Jo, měl bys trochu popojít kámo." Vyprovodí ho slušně Tom.
"Dyť už letím. Tak zatím. Budeme jinak v budově a čekáme na další návštěvníky!"
"Jasně, jasně. Tak zatím." Řekne Tom a zavře za ním dveře.
"Celkem milý." Řeknu a hupsnu na postel. "KŘACH!" ozve se a já se během chvilky válím na zemi.
Tom se okamžitě začne smát a já se k němu přidám. "Teda. Nevěděl sem, že si tak těžká."
"To já taky ne." Zvednu se ze země a skočím na něho.
"Ta postel byla nějaká vadná." Řekne. "A nebo já sem neskutečný bouchač." Usmívá se.
"Myslím, že platí oboje." Řeknu a políbím ho.
"Tři dny pěkně spolu. Zavření v téhle chatce." Rozplývá se Tom.
"No jo, ale kde teď budu spát?" zeptám se, a udělám na něho psí oči.
"Jestli chceš, tak…."
"Jé, díky miláčku. Já věděla, že mi necháš postel a sám si lehneš na zem, díky." Řeknu a dám mu pusu.
"Ale tak sem to nemyslel."
"Ne a jaks to teda myslel?" usmívám se.
"Budeme se zahřívat pěkně společně." Přitiskne mě k sobě.
"Hmm…tak to klidně beru." Řeknu a seskočím zpátky na zem. "Pustíme se do toho vybalování ne?"
"Jo."
Za 10 minut všechno máme na místě. Postel, na ní dva spacáky a ostatní sme pychli do skříně. "Doufám, že tu mají někde koupelnu?" zeptám se Toma.
"Jo, já myslím, že určitě."
"Tak deme? Podíváme se do té jejich budovičky, jak to tam mají." Chytneme se za ruce a vyrazíme. Po cestě nakukneme ještě k ostatním. Bill má chatku s Katy, Gustav s Georgem, takže to znamená, že Kris a Jess jsou spolu.
S Tomem vejdeme dovnitř a uvidíme dlouhou chodbu s dveřma na každá straně.
"Asi to budou pokoje." Řekne.
Když dojdeme asi tak do půlky chodby, uvidíme dveře s nápisem KLUBOVNA. Podíváme se na sebe, zaklepeme na ně a otevřeme. Hlavy všech vevnitř se otočí na nás. Rychle si spočítám, že tam sedí 10 holek a 11 kluků.
"Čau." Řekneme s Tomem společně. Stenly se hned zvedne na nohy a všem nás představí a oni se pak hromadně sesypou kolem mě a Toma.
"Ty si vážně ten Tom z Tokio Hotel?" "A dáš mi podpis?" "A sou tu i ostatní kluci?" "Kde je Bill? Je tu?" ptá se jedna přes druhou a Tom jim s velkou radostí odpovídá. Když ty holky tak pozoruju, každá je blond a s velkýma prsama, takže úplný opak mě. Opatrně se dostanu z toho menšího davu a sednu si na židli vedle Stena. "Jak je?" zeptá se.
"Jo, de to." Prohodím, ale dál sleduju Toma mezi těma jeho obdivovatelkama.
"Neboj." Drkne do mě Stan s úsměvem. "Sice Toma nějak dobře neznám, ale snad se nebojíš, že ti ho nějaká přebere, když má to štěstí a má tebe."
"Ty si myslíš, že já sem štěstí? Dyť mě ani neznáš." Usměju se na oplátku já na něho.
"Ale jako bych tě znal. Už od pohledu si sympatická, pořád se usmíváš. Ty si takový pozitivní člověk."
"To sem, ale jak kdy. Musí byt ta správná nálada."
"Šak jasné. Neboj. Tom snad není blbec. Kdybych si měl mezi nima vybrat." Řekne a kývne na ně hlavou. "Tak si určitě vyberu tebe."
"Tak díky." Usměju se a hned mám lepší pocit. Naše konverzace pokračuje do té doby, než se otevřou dveře a v nich stojí ostatní členové naší výpravy. No a jen co blonďaté krasavice zjistí, kdo že to přišel, vrhnou se ke klukům a Toma strhnou s sebou. Jess s Kat prvně nechápou, ale když na ně mávnu ať jsou k nám, obě přijdou. "Co to jako je?" zeptá se Katy.
"Tokio Hotel." Řeknu prostě a Katy s Jess pochopí. Obě se posadí k nám a připojí se do našeho rozhovoru. Jak tam tak sedíme, přisednou si k nám i ostatní kluci, co jsou tady v kempu s náma.
Postupně se představíme a společně kecáme. Zrovna když nám David dopoví vtip o Korejcích a my se šíleně smějeme, přišoupne si ke mně židličku Tom.
"Čemu se směješ?" zeptá se.
"Ale, ale…kdopak si to vzpomněl, že tu vlastně má svou drahou polovičku? Nebo už si mě stačil vyměnit za některou z nich?"
"Přece bys nežárlila." Usmívá se.
"Já, nikdy. Ale…" nestačím ani doříct větu, když mě přeruší jedna z nich.
"Tak Tomísku, kdy teda zavítáš k nám na pokoj. Máme tam fakt super pití." Culí se na něho. "Co třeba dneska? Určitě nemáš nic v plánu a tady kamarádku…" zarazí se. "Jak že se menuje?"
"Sam." Odpoví jí Tom. "Jo jasně. Tak tady Val můžeš vzít taky, aby jí to nebylo líto." Zasměje se.
"Menuju se Sam." Stoupnu si. "A ne díky, nemám zájem." Řeknu ještě, než vypochoduju z místnosti a nechám je tam.
"Že Tomísku!" říkám si sama pro sebe. "A kamarádku můžeš vzít taky. Kráva jedna!" odemču si chatku a zabouchnu za sebou dveře. Mám největší chuť sbalit si věci a odjet z tadyma pryč.
Sundám ze sebe bundu a lehnu na postel. "Si tu Sam?" otevřou se dveře a Tom vejde dovnitř.
"Ne. Sem její duch." Řeknu mu.
"Stalo se něco?"
"Ne. A už můžeš jít, nebudu tě zdržovat, aby o tebe neměla tvoje nová kamarádka starost." Přetočím se uraženě na bok a nevšímám si ho. "Jo tak o to tady de." Zasměje se a zavře dveře. Cítím, jak si sedne vedle mě na postel. "Nech mě." Odstrčím jeho ruku, když ji na mě položí.
"Sam." Začne, ale já ho nenechám.
"Žádné Sam." Sednu si. "Pokud sem si dobře všimla, nedělalo ti zrovna problém hledět jí do výstřihu. Ani si neřekl, že sem tvoje holka. Že: "Můžeš klidně vzít kamarádku sebou." A cos jí nato řekl ty? Nic, jen "Sam". Opravdu super Tome. Fakt ses předvedl." Zvednu se z postele a znova na sebe hodím bundu.
"Ty žárlíš? To ale nemusíš. Přece víš, že tě miluju nebo ne?"
"Abych ti pravdu řekla, před 5ti minutama to tak nevypadalo." Nasadím si čepku a omotám šálu kolem krku.
"Kam deš?"
"Co je ti do toho." Odseknu, otevřu si dveře a když je zavírám, nezapomenu s nima třísknout.
Ani nevím kam du, ale musím si provětrat hlavu. Takhle sem si teda Silvestra nepředstavovala. Že se pohádám s Tomem, to ne. Když se tak procházím po okolí, tak nad tím přemýšlím. 'Možná sem to přehnala, ale on ani neřekl, že spolu chodíme. Že sme spolu rok. A ona to přece musela dobře vědět ludra jedna! Jak se před ním natřásala, div jí ty prsa nevypadly z podprsenky! No počkej, já ti ho jen tak nedám. Tss…jestli si myslí, že mi Toma sebere, tak to ani omylem!'
"Kde si byla?" zeptá se mě Kat, když vidí, jak se vracím z lesa.
"Jen tak se projít."
"je všechno v pohodě. Viděla sem, co se stalo, tak…"
"Neboj Kat. všechno bude OK." Mrknu na ni. Odupu boty od sněhu a otevřu si dveře do chatky. Tom vevnitř není. Převleču se teda do něčeho jiného, a pak du zaťukat na Krise.
"Brácha si tu?" strčím hlavu dovnitř.
"Jo, Sam." Odpoví Kris. Není v chatce ale sám. Sedím tam s ním Tom.
fixa

Nadržený Tom 8

23. dubna 2008 v 23:21 | Dablly |  ff-Nadržený Tom
Co je borče kde jsi s buchtou??"
"Kde jsem??Ještě není osm ne?"
"No už je deset jestli sis nevšiml…"
"To je v prdeli.."
"Tak přijďte teď ne?"
"Ne to už bude nápadné mámě víš?"
"No bylo by to nápadné tak to nech na víkend zbouchneš jí jinde …"
"Tak fajn …"usměju se…
"Tak si to užijte a zítra ve škole….
Zavěsí mi to a já jdu teda domů protože by se zase chtěla bavit a nic víc se nestane…Takže se vymluvím na mamku že bude ráda , že budu brzo doma ale ta stejně není doma…Dám ji pusu na líčko ať to nevypadá a jdu směr domov…Cestou nepotkám tu pěknou buchtu …Přijdu domů..A Bill se překvapeně na mě dívá…
"Co tu tak brzo děláš??"
"Ale nic aspoň jsem tu konečně brzo…"
"Koho tu zase máš?"
"Dneska nikoho a nestarej se o mě já se o tebe taky nestarám…"
"Jdi někam debile…"odkráčí nahoru…
Zajdu si na záchod umýt se a jdu si lehnout a koukat na nějaký porno je totiž můj první den co jsme nespal s žádnou holkou takže se musím uspokojit sám ze sebou…(vím že je to úchylné ale hodně se mi to líbí)..Ani porno mě nebaví tak si lehnu a jdu spát…
Ráno mě budí Petr "co asi chce??"
"Hej Tome za chvíli budem u školy takže čekáme na tebe normálně včera jsem se seznámil s jednou krásnou buchtou a normálně spolu chodíme a říkala že tě od někaď zná tak jsem zvědavej jestli to je další co s tebou něco měla…"
"Hm…Budu tam ale do půl hodinu ju??Můj debilní bratr je v koupelně zatím…"
No a je to tady už má Petr holku se divím že jí neodkopl každou vždycky odkopne asi musí být kočka …Jdu teda do koupelny a zrovna tam Bill není takže se umyju obleču a jdu před školu..A docela mě překvapí pohled na tu buchtu kterou jsme si nechal na další týden…Než dodělám Nat…
"Čau brácha tak tohle je Katrin …"
"Ahoj.."usměje se na mě tak jak jsme jí potkal…
"Zdarec …Musím říct že máš dobrej vkus …"mrknu na ní a Petr radši jde pryč protože nemohla na mě oči nechat..Ale to bych neudělal kámošovi asi…Jdu si sednout za Janem kecáme furt se čumím na tu Katrin a ona na mě je vážně kus…Sice Nat je Nat ale zase se nic nedozví ale ne musím to vydržet…Pak mě odvede Petr do rohu…
"O co ti zase jde??"
"O nic to ona se na mě čumí…"
"No já vím ale ty na ní taky víš můžeš mi aspoň jednu holku nechat ne??"
"Však já nic nedělám…"
"Ty tvoje rozkazy vyspat se jenom s holkou a pak jí dokopnout mě docela serou možná takový Jan tě podporuje ale ostatním to leze na nervy…"
"Tak si dělejte co chcete je to váš život…"
"Víš kdyby tě nějaká holka odkopla jako ty je tak myslím že by jsi to nerozdýchal…"
Vzal se a odešel Katrin tam jen stála a šla zamnou…
"Ahoj borče.."usmála se …
"Sorry kotě nemám zájem…"
Šel jsem do třídy a nikomu nic neřekl nemusím jim vše taky vykládat docela mě nasral Petr jenom díky mě je chcou holky a stejně ze všemi jejich bejvalka jsme se vyspal protože chtěly mě než je…Ale za to můžu nebo co??
Pokračování příště
Gabulilinka

muzika-basket 70.

23. dubna 2008 v 23:09 | Dablly |  ff-Muzika,basket,láska-co si jenom vybrat?
70. DÍL
"Co je?" zeptám se jí, když vidím, jak pozoruje moji ruku. "Ukaž ten náramek. Že to není to, co si myslím." Řekne. "Ty vole a já že co se nestalo." Zasměje se Kris.
"Jo aha." Trkne mě a ukážu jí ruku i s náramkem. "To teda vůbec nevypadá, jako náš náramek kamarádství."poznamená Jess. "No, máš pravdu. Není to on."
"Kdes ho vzala? Když sme si dávali dárky,tak si ho ještě neměla, to bych si všimnula." Přemýšlí nahlas Kat. "Leda že…" podívá se se zájmem na Toma.
"Leda že.." usměju se.
"Ne?" řeknou zaráz s Jess.
"Jo." Ubezpečím je. Obě si náramek prohlíží se zatajeným dechem. "To je nádhera." Uzná Jess.
"To je. Teda Tome." Usměje se na něho Kat."Ukaž ségra." Nakloní se Kris a já mu nastavím ruku před oči. "A sou pravé?" zeptá se a stočí pohled k Tomovi. "To si piš, že sou. Chceš vidět lístek?" brání se Tom. "Sorry brácho." Omluví se Kris. "Pak mi ho můžeš ukázat."
"Tak a je to." Ozve se od televize. Georg se vrátí na svoje místo a ke mně se otočí Bill. "Sedíš mi na fleku." Řekne.
"Poď sem Sam." Ozve se Tom z křesla a já si přisednu k němu na klín. Sedím na Tomovi bokem, nohy mám u sebe a trčí mi přes opěradlo křesla. "Děkuju." Vrátím se ještě k tomu mému dárku a vtisknu mu polibek.
"Nemáš vůbec za co." Usměje se. "Co ste to vybrali?" zeptá se Kris Billa a Georga.
"To vybral Georg." Řekne Bill. "Menuje se to Nesvadbovi." Křikne Georg. "No to zas bude." Slyším, jak si řekne sám pro sebe Kris a usměju se. Jen co film začne, začne taky Tom. "Nech toho." Syknu a odstrkuju jeho ruku z pod mého trika. "Ty si prostě nedáš říct, co?" usměju se, když mě začne líbat na krku. "Dal bych si říct v tom jiném slova smyslu." Pošeptá mi do ucha. "Vážně?" řeknu a začneme se líbat. "Á Sam, radši toho nechme, nebo to nevydržím." Odtrhne se Tom.
"Ale, ale." Usměju se. "Co když nenechám?" zeptám se a přesunu se k jeho levému uchu.
"Aachch." Sykne. Mezi náma jde cítit to vzrušení, které oba cítíme. "Co kdyby sme se přesunuli k tobě?" navrhnu. "Moc rád." Pošeptá. Pomalu oba vstaneme a odebereme se k němu. Ostatní naštěstí dál zůstali a dívali se na film. Jenom co Tom doklapl dveře, vrhli sme se na sebe a dopadli na postel. "Počkej, počkej." Zastavím ho. "Co?" zvedne hlavu. "Radši si ho sundám." Rozepnu náramek a položím ho na stolek vedle postele. "Radši jo. Kdybych byl moc vášnivý." Usměje se Tom.
:::RÁNO:::
Když otevřu oči, spatřím nad sebou Toma. Sleduje mě těma svýma krásnýma očima a usmívá se. "Dobré ráno." Řekne. "Dobré." Odpovím mu s úsměvem a protáhnu se. "Jak ses vyspala?"
"Skvěle, co ty?"
"Nápodobně." Usměje se. "Byla to ale rušná noc, co?"
"To teda byla, úžasná."
"Ne, ne." Řekne. "Oprava. Chceš snad říct, že já sem byl úžasný, ne?"
"Dobře, dobře. Tys byl úžasný."
"Ty taky miláčku." Řekne a dá mi pusu na tvář. "Kolik je hodin?" zeptám se ho. "Něco kolem desáté? Nevím. Kam se sbíráš?" zeptá se, když vidí, jak se zvedám z postele. "S dovolením se du osprchovat." Usměju se na něho a zmizím v jeho koupelně.
Když celá osprchovaná a voňavá vyjdu z koupelny, Tom už v pokoji není. Obleču si teda svoje věci a sejdu dolů, do kuchyně. "Ahoj vespolek." Pozdravím všechny přítomné. "Čau Sam." Řekne Jess. "Dobré ráno." Řekne zase Gustav. "To ještě všichni spí?" zeptám se těch dvou a sednu si k nim ke stolu. "No, viděla sem Toma a tebe. Takže asi jo, asi ještě spí." Řekne Jess a pustí se do své snídaně. "Taky sem nikoho neviděl, a to sem vzhůru celkem dlouho."
"Dám si kafe. Dáte si taky někdo?" zeptám se.
"Ne díky, mám čaj." Řekne Jess.
"A co ty? Dáš si?"
"Ne ne. Já už měl." Odpoví Gustav. "Tak dobře, uvařím si pro sebe." Řeknu a pustím se do toho. Za mmnt už sedím zase s nima u stolu a pokračujeme v našem tlachání. "A kde máš ten náramek co ti dal Tom?" zeptá se mě Jess. Podívám se na ruku a nevidím ho tam, leknu se. "Pane Bože!" vyhrknu. "Já ho nemám!" řeknu to úděsné zjištění. "Nemám ho ani 24 hodin a už ho ztratím."
"Jen klid Sam." Řekne Gustav. "třeba sis ho jenom někam položila. Vzpomínej! Cos dělala? A kdybys ho ztratila, tak jenom tady ne? Nikde jinde si přece nebyla."
"Už vím!" řeknu po chvilce přemýšlení, postavím hrnek s kafem zase z5 na stůl a vyběhnu po schodech nahoru do Tomova pokoje. Náramek je naštěstí tam, kde sem ho včera večer položila. Seberu ho a hned si ho připnu na ruku. Slyším, jak v koupelně teče voda, to se určitě Tom sprchuje. Když se vrátím dolů, oba dva tam ještě mlčky sedí. "Co je? Vy dneska spolu nemluvíte?" zeptám se jich. "Mluvíme."řeknou oba zaráz. "Tak co, našlas?"chce vědět Gustav.
"Jo,jo. Byl tam."
"Zdárek všichni!" objeví se u nás Tom. Na sobě má jenom rifle a na hlavě ručník, smotaný do turbanu.
"Co to máš na hlavě?" směje se mu Jess.
"Ručník, ne?" řekne Tom ironicky. "Nějak si ty dredy přece musím usušit." Když ho tak pozoruju, vypadá naprosto úchvatně. "Čemu se usmíváš?" zeptá se. "Já? Ničemu." Řeknu a napiju se kafe.
Během dopoledne se k nám přidá ještě Kat s Billem. Tom už je zase normálně oblečený a vysušený.
Když se společně naobědváme, odeberu se vzbudit bráchu, protože je na čase jít domů. "No ták, brácha! Stávej!" třesu s ním.
"Ještě chvilku Sam…" přetočí se na druhý bok.
"Neštvi mě! Dělej, stávej!"
"Za chvilku."
"Jestli do čtvrt hodiny nedojdeš dolů, tak du bez tebe a klidně aj pěšky!" zvednu se.
"Dobře." Řekne ještě a já zabouchnu dveře. Seběhnu dolů a tam sedí sotva probraný Georg.
"Dobré ráno." Řekne.
"Ráno? Spíš odpoledne." Usměju se. "Sam!" spustí hned. "Kámoš na Silvestra pořádá kalbu, tak si srdečně zvaná a Kris taky."
"Teda, eště ses ani neprobral a už nás někam zveš. Ale jo, já přijdu, jestli budu moct, protože jestli si tam ten nepohne,tak nevím co naši."
:::SILVESTR:::
"Sam pohni! Čeká se jenom na tebe!" křičí na mě ze spodu brácha. "Vždyť už du!" křiknu a seberu z postele pohozený spacák. "Sem tu." Řeknu, když seběhnu dolů. "No,bylo na čase." Potajemné Kris. "Jen se nezblázni."
"Chovejte se tam slušně." Nezapomene nám máma udělit výchovné opatření.
"Neboj mami, my vždycky." Usměje se Kris a dá jí pusu na rozloučenou.
"Ahoj mami." řeknu a dám ji taky pusu. "A užijte si s tátou Silvestra."
"Ale jo. Přijdou Simone s Kordonem,tak ten Nový rok přece nějak zapijeme."
"Tak čau mami!" rozloučíme se a s bráchou vyjdeme před dům, kde už na nás čeká dodávka.
Kris zatáhne za kliku a dveře se otevřou. Dodávka je přeplněná lidma. Sedí tam už všichni, takže my sme poslední. "Čááu!" "Zdarec!" "Ahój!" zdraví jeden přes druhého. "No nazdar." Řekneme my dva. "Tak věci si hoďte dozadu." Řekne Georg. Kris popadne naše batohy se spacákama a hodí je kamsi dozadu. "A nasedejte, jinak tam nikdy nedojedem!" rozkáže nám ještě Georg,tak ho poslechneme a vlezeme dovnitř. "Čau krásko." Políbí mě Tom, když si sednu vedle něho. "Ahoj." Usměju se na něho. "Připravená?"
"Sem plně vybavena. Snad sem doma nic nezapomněla."
"Kam se to vlastně jede?" zeptá se Gustav našeho "vedoucího zájezdu" Georga.
"Stanly to pořádá u nich na chatě. Je to asi 60 kiláků od tadyma."
"Tak to si pěkně posedíme." Zkonstatuje to Bill.
"A prosim tě. Tobě aby se něco nelíbilo." Řekne Georg. "Ani se nenadějete a budeme tam."
"Já se těším!" ozve se Jess. Sedí vedle Georga, který řídí. Já s Tomem sedíme za nima společně s Krisem a za náma sedí Kat, Bill a Gustav.
"Já taky." Ozve se hned několikrát, takže se pak ještě společně všichni zasmějeme.
"Nebojte! Počítám, že to bude dobrá akce. Stanly je fakt týpan. Který to umí všechno zařídit. O nic nebude nouze. Všichni se napijem, najíme…ách..už aby sme ta byli!" rozplývá se Georg.
"No já sem nám něco koupila. Hlavně teda šáňo, ať máme čím zapit Nový rok." Ozve se Kat zezadu.
"My taky něco vezem, že Bille!" řekne Tom.
"Jistě." Přikývne Bill. "Přece nepojedem jen tak."
"No jen tak mimochodem, my máme taky, že Sam? Takže vidím, že dneska se teda vážně budu mít jako v ráji." Řekne Kris a začne se blaženě usmívat.
"No jako brácha! Nemysli se, že to všechno vypiješ sám! My sme tu taky!"
"Tss…je ti 18? Nevšiml sem si!"
"No není, ale tys přece taky nečekal na to,až ti bude 18. tak se uklidni."
"No…máš štěstí, že máš za bráchu zrovna mě, protože ti to dovolím."
"Aj kdyby ne, tak zrovna tebe se o dovolení prosit nebudu." Vypláznu na něho jazyk.
"Cože?!" zasměje se, vrhne se na mě a smějem se oba.
fixa

Tokio Hotel vs. Modrá piramida.. Kdo z koho?? :D

22. dubna 2008 v 21:48 | Dablly |  News
Mazec... Se tady z rodinných důvoů valím pod stolem. Válka proti MP... Gratuluju k (možná) víhře
--------------------------------
Ahojky všichni...

jedné fanynce, se podařilo zachytit reklamu na Hypoúvěr od Modré Pyramidy...
Je to sice jen 6 sekund, ale i to stačí na to, abyste viděli, jak Modrá Pyramida Tokiáky bezdůvodně uráží.

Video máte v příloze.

Holka si prohlíží časopis, ve kterém je Bill a její otec nazve Tokio Hotel hermafrodity.

Ve slovníku cizích slov je hermafrodit definován jako tvor obojpohlavný.
Opravdu mě uráží, když inteligenti z Modré Pyramidy nazývají Billa, Toma, Georga a Gustava tvory, kteří mají jak ženské tak mužské pohlavní orgány.

MY SI ALE TOKIO HOTEL URÁŽET NENECHÁME!!!!

Budeme usilovat o to, aby Modrá Pyramida svou reklamu stáhla z vysílání, protože Modrá Pyramida jedná NEZÁKONNĚ!!!

A důkaz je zde - Zákon o regulaci reklamy:

Článek I, Obecná ustanovení
§2, odst.3,
"Reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy, zejména nesmí obsahovat jakoukoliv diskriminaci z důvodů rasy, pohlaví nebo národnosti nebo napadat náboženské nebo národnostní cítění, ohrožovat obecně nepřijatelným způsobem mravnost, snižovat lidskou důstojnost, obsahovat prvky pornografie, násilí nebo prvky využívající motivu strachu. Reklama nesmí napadat politické přesvědčení."

Modrá pyramida svou reklamou diskriminuje Tokio Hotel z důvodů jejich pohlaví a snižuje jejich důstojnost!!!!

MŮŽEME SE ALE BRÁNIT!!!!

Dozor nad reklamami vykonává Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
Zde je jejich kontaktní e-mail: info@rrtv.cz

Zde jsou stránky Rady pro reklamu, kde také můžete napsat svou stížnost:
http://www.rpr.cz/cz/formular_pro_stiznosti.php

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!!!!!!!!

Pokud chceme uspět - NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNÁ SPROSTÁ SLOVA A VULGARISMY!!!!!
Stížnost napište slušnou formou!!!!!
A jak má taková stížnost vypadat?

V úvodu napište, že chcete podat stížnost na reklamu na Hypoúvěr od Modré Pyramidy.
Poté objasněte důvod - to znamená to, že Modrá Pyramida označila Tokio Hotel za hermafrodity.
Dále doložte svůj důkaz, proč je reklama nezákonná a to tím, že uvedete,definici hermafrodita podle Slovníku cizích slov (=tvor obojpohlavný) a dále uvedete znění Zákona o regulaci reklamy, které jsem vám zde uvedla. Nezapomeňte uvést i paragrafy, přesně tak, jak jsem vám to sem napsala.
Přidejte, že podle vašeho názoru Modrá pyramida porušuje tento zákon tím, že diskriminuje Tokio Hotel z důvodu pohlaví a snižuje jejich lidskou důstojnost.
Na závěr připište, že žádáte, aby reklama byla okamžitě stažena z vysílání, nebo budeme nuceni oznámit ji Tokio Hotel.
Stížnost ukončete slovy , že doufáte, že bude vaše žádost vyslyšena a přejete příjemný den. Nebo něco v tomhle smyslu.

PIŠTE HLAVNĚ SLUŠNĚ A SNAŽTE SE SPISOVNĚ!!!
Pokud budete psát vulgárně, nijak si nepomůžeme....pokud jim ale přijde několik set stížností jak má být, tak věřím tomu, že uspějeme!

Zatím ahojky
Vaše Alča

Stardoll chat (15.04.2008)

22. dubna 2008 v 21:38 | Dablly |  Článečky a rozhovory
Opět perlí Tom, nejlepší je odpověď na otázku, jak spí v posteli:))))
.......................
Jste schopni vařit? Jestli ano - tak co je to?
Tom: Bill a já vaříme opravdu skvělé špagety s rajčatovou omáčkou - dáváme tam přísně tajné ingredience
Jakou nejlegračnější pomluvu jste o sobě četli?
Tom: Je jich tu tolik - je to neuvěřitelný. Ale jednou byla na internetu pomluva, že Bill leží mrtev v hotelovém pokoji - to bylo docela zajímavé.
Co děláte pro zábavu ve volném čase když nepracujete?
Georg: Kromě Gustava, který vždycky vstává brzy, i když máme den volna, tak rádi spíme a spíme a spíme!
Jak jste se kluci cítili, když jste zjistili, že Bill musí na operaci?
Gustav: Byli jsme opravdu v šoku!
Georg: Doufali jsme, že všechno půjde perfektně pro něj a že se brzy bude cítit dobře.
Tom: Jsme teď velmi šťastní, protože všechno šlo dobře a nemůžeme se dočkat až budeme znova na podiu!
Ahoj. Co nejraději děláte?
Všichni: Muziku!
Tom: To je opravdu naše číslo jedna a je před vším.
Je pravda, že jedete do Ameriky kvůli vydání CD?
Tom: Ano, samozřejmě - plánujeme se vrátit v květnu! A jsme tak nadšeni, že se vracíme!
Kdybyste měli sílu, jaký byste byli super hrdina?
Tom: Nevím o tom, jaký super hrdina, ale chtěl bych být schopný létat!
Georg: Rád bych byl neviditelný.
Gustav: Rád bych rozuměl ženám.
Jaké je vaše oblíbené zvíře?
Všichni: Psi!!!
Georg: A taky máme rádi kočky.
Gustav: Všichni máme doma psa a kočku!
Co vás udělá opravdu šťastnými?
Tom: Život, který žijeme.
Georg: Hraní živě a být na cestách!
Gustav: To, o čem jsme vždycky snili!
Tome, posloucháš taky rockovou muziku nebo jenom rap a hip hop?
Tom: Většinou německý hip hop, ale taky i nějaký ten rock!
Tome, kolik máš kytar? Já mám Gibson a je super!
Tom: Hádám, že kolem 30!
Jaká je vaše oblíbená zmrzlina?
Tom: Mám rád citronovou.
Georg: Vanilková.
Gustav: Čokoládová s kousky v ní.
Viděli jste někdy nebo se dotkli opice?
Všichni: Ano!
Tom: A bylo to skvělé - opice jsou mým druhým oblíbeným zvířetem.
Stalo se vám, že na vás někdo během koncertu v New Yorku hodil bombarďáky?
Tom: Dostali jsme hodně bederních roušek - a milovali jsme to! A Georg vlastně nějaké čas od času nosí - když je v soukromí..
Jaké TV show sledujete?
Georg: Milujeem TV show - Scubs
Gustav: King of Queens a taky se nám líbí Útěk z vězení.
Tom: No, moje je vlastně Girls next door
Kdo se první ožení?
Všichni: Tom - haha
Tom: No já už jsem ženatý dvakrát - se svým autem a svojí kytarou.
Jak kluci spíte? (Jako na zádech, na boku, atd.)
Tom: Záleží na tom, kolik mi zbývá místa v posteli
Kdybyste mohli být zvířetem, které by to bylo?
Všichni: Pes!
Tom: A Georg by byl ošklivá žába!
Jaké je vaše oblíbené ovoce?
Tom: Jahody.
Gustav: Švestky.
Georg: Ananas.
Kdyby vaše letadlo havarovalo v džungli - a neměli byste žádné jídlo...koho byste snědli prvního? Proč?
Georg: Já bych je snědl hned.
Tom: A já bych snědl prvního Georga, protože má nejvíc masa!
Myslím, že Georg má farmu plnou kuřat, že ano?
Tom: To je pravda - jak to víš??
Jaký je váš oblíbený desert?
Tom: Rakouský jménem Kaiserschmarn
Gustav: Tiramisu
Georg: Zmrzlina.
Kdybyste mohli být ženou na jeden den, kým byste byli a proč?
Georg: Jessica Alba, protože je krásná.
Tom: Pamela Anderson.
Gustav: Carmen Electra.
Víte vůbec kluci, jaký máte vliv na své fanoušky? Já jsem se kvůli vám například začala učit němčinu a naprosto jsem se zamilovala do Samyho Deluxe a Neny!
Všichni: Wow, to je úžasné!
Tom: Díky za podporu, je skvělé slyšet něco takového. Těšíme se, až přijedeme a uvidíme vás. Dávejte na sebe pozor a měli jsme opravdu skvělý čas během tohohle chatu! Bye!