Listopad 2008
Nejlepší :D

10. listopadu 2008 v 17:25 | Eve |  Animace

29.10.2008 Q102 Radio

10. listopadu 2008 v 17:23 | Eve |  Backstage

Gordon a Scotty :D

10. listopadu 2008 v 17:22 | Eve |  Videa mix

Až tě chytím, tak tě sním!

9. listopadu 2008 v 12:22 | Eve |  ff-az te chytim tak te snim
A je to zase tady, zima. 2 metry sněhu... Né, tak těď trochu přeháním, ale nějaký ten sníh tam je. To jo. Za dva týdny jsou vánoce a vánoce bez sněhu, to přece není ono. Za chvíli musím jít zase do školy Bože jak mně se tam nechce. Určitě zase zaspím. Jako vždy. Tento rok se mi ještě ani jednou nestalo, že by jsem přišla do školy včas. Vypnu počítač a jdu si lehnout.......... Už jsou dvě ráno.

RÁNO

"Promiňte, já zaspala." Omluvím se a rycle sebou lapnu do jedné ze zadních lavic. Moje lavice je fakt krásná. Poznala by sem si ji mezi tisíci dalšími lavicemy. Jeden obrázek vedle druhého. Nádhera. Možná by jsem s tím vstáváním mněla něco začít dělat... "Slčno Fullerová, jak si představujete ty vaše pozdní příchody?! Budu první kdo vám bude navrhovat horší známku z chování. Takhle už to prostě dál nejde. Copak nemáte budík?" "Paní učitelko já budík mám, ale nemožu za to že se mi z té vyhřáté postele do té zimy co je venku nechce." Řeknu provinile a sylyším z vedlejší lavice hloupé "hihňání". "Kaulitzi nesmněj se. Na tom není nic směšného." Zasyčím a mrknu na něj. "Jasné, vždyť já se stejně vůbec nesmněju." Odpoví a dál prská smíchy po lavici svačinu, kterou se doteď pokoušel krýt učebnicí dějepisu. "Kaluitzi. Žákovskou knížku. Okamžitě!" Zaječí učiteka na Toma který jen obrátí oči, vstane, a aby se neřeklo tak ji teda donese poslušně na učtelský stůl. "To zase chcípám smíchy já..A vy taky." Ukáže na mně učitelka....

* * *

"Tome, no tak. Už tu krávu neřeš. Vždyť ona ti za to nestojí." Smněju se mu. Už od začátku přestávky co jsme přišli do vedlejší třídy za Billem v jednom kuse nadává a stěžuje si, je celý rudý a s Billem jen čekáme kdy vybouchne. "JO! Nestojí mi za to. Ani ta pitomá poznámka sakra. Dala mi ji naprosto zbytečně. Možu snad za to, že ráno neztíhám a tak snídám až ve škole? Nemožu!" "Nemáš se celou noc tahat s nějakýma holkama." Podotkne Bill a když to vypadá že ho asi Tom uškrtí tak z jejich třídy vyletí Amanda, tak zvaná "Paní Dokonalá". "Tomí, kdy si ten včerejšek zopáknem? Co?" Nahodí "svůdný pohled. A vypadá to že chce Toma obejmout. "Nikdy." Odpoví Tom stručně a rozejde se smněr naše třídy. Amanda se rozhlídne po chodbě a našštvaně zaleze zpátky do řídy. "To mi chceš říct, že Tom mněl něco s ní?" Zeptám se šokovaně Billa. "Noo, už to tak vypadá."Přikývne a vypadá to že je taky trochu v šoku z tohoto zjištění. "Tak to teda nepochopím co na ní vidí." zakroutím nevěřícně hlavou nad tou husou. "Vážně nevíš?" Nadzvedne Bill obočí a nenápadně sjede pohledem pod můj krk. "Že by?" Vyprsknu smíchy.. "Asi jo no. Už to tak asi bude. A stejně nepochopím co kvuli jedné poznámce tak šílí. Vždyť jich má už tolik že se mu tam ta jedna musí stratit. To spíš já by sem tady mněla šílet. Taky sem jednu schytala. A to jen kvuli tomu že sem se mu smála a chodím pozdě o školy. Přitom to je uplně normální. Je to vrozená vada kterou má každý třetí člověk v Německu no né?" Podvím se ukřicděně na toho zjeva předemnou. "No já teda nezaspávám. Já bývám ve škole mezi prvníma, ale zato Tom to dobíhává jen tak.

* * *


"Ahoj rodinooo už jsem domaa" "Noro? To jsi ty? Ahoj zlatíčko." Dá mi mamka pusu na líčko, když se vynoří z předsíně. "Představ si, že si dneska Simone stěžovala že ten náš dedař zase ponocoval u nějaké holky a vypadá to, že se jedná o dceru vašeho řditele. Nevím sice co si udělali, ale ona teď všude vykládá jak ji Tom zneuži. A ještě k tomu má Tom ředitele na zemněpis... No, ale to ty vlastně víš. Si s ním vlastně ve třídě. Promiň, já sem zapomněla. No a po tomhle incidentu, jistě víš že nemá moc dobré známky, pochybujeme, že ho vůbec nechá prolést. "To není můj problém." Začnu se smát. "Nemá to být takové nadržené prase." "Noro, ty se tady tmou smněješ, ale to není moc vtipné. Nemyslíš?" "Nemyslím... Jó, a za chvíli by mněla přijít Míša, taky ji kdyštak pošli zamnou jo? Díky.".
No, tak to je fakt nádhera, mám svojich problému nad hlavu a ona mi ještě musí vykládat o problémech mojeho bratránka. No tak to je fakt ohromující.

-
-
-
-
PP.. Eve
  
Ano, nádherná animka,,

1. listopadu 2008 v 23:39 | Eve |  Animace
Photobucket

Columbus - Meet&Greet

1. listopadu 2008 v 23:35 | Eve |  Backstage
imagebam.com imagebam.com


... Nějaká fotka....

1. listopadu 2008 v 13:19 | Eve |  Tokio Hotel
Tokio Hotel

A nejleší na konec.. Gee :D

1. listopadu 2008 v 13:17 | Eve |  Georg
Georg Listing

Gustav z TM (myslím)

1. listopadu 2008 v 13:15 | Eve |  Gustav
Gustav Schäfer

Tom z DDM

1. listopadu 2008 v 13:14 | Eve |  Tom
Tom Kaulitz

Bill s .. textem.. ?

1. listopadu 2008 v 13:09 | Eve |  Naše kecy
Tokio Hotel

Skvělá fotka THček

1. listopadu 2008 v 13:07 | Eve |  Tokio Hotel
Tokio Hotel

Buzznet: Rozhovor o Halloweenu

1. listopadu 2008 v 12:17 | Eve |  Článečky a rozhovory
Buzznet: Jaký je váš ten nejhloupější kostým?
Tom: (smích) Milli Vanilli ...

Buzznet: Jaký váš nejstrašidelnější Halloween máte na paměti?
Bill: Byla to Halloween párty ve starém opuštěném domě - jako zřícena, blízko vlakového nádraží. Bylo to opravdu děsivé!

Buzznet: Jaký je nejlepší kostým, který jste měli jako děti?
Gustav: Vlastně jsem se na Halloweena nikdy neoblékal.
Georg: Vždycky jsem si přál být za piráta.
Bill: Upír
Tom (smích): Kat a pornostar

Buzznet: Jestli jste příliš staří na trick-or-treat, co doporučujete dělat na Halloweena?
Tom: Prostě jít na opravdu skvělou párty a vypadnout…

Buzznet: Co budete dělat na Halloweena tento rok?
Bill: Poletíme zpátky domů.

Buzznet: Nejlepší film sledovat na Halloweena?
Bill: "Saw IV"

Buzznet: Pokud by se tento Halloween proměnil v Zombie Apokalypse, přežili byste?
Tom: Uděláme to tak jako Will Smith v "I Am Legend".O novém tetování Billa a o duetu s Miley Cyrus

1. listopadu 2008 v 12:16 | Eve |  Článečky a rozhovory
tokio2

Buzzworthy: Bille, každý chce vědět, jaké máš nové tetování. Můžeš nám to ukázat?
Bill: Nemůžu ukázat tetování protože je dost velké a musel bych si vysléct všechno moje oblečení, ale můžu říct, že mám německé slovo. Ale nechci o tom říkat příběh. Možná o trochu později. Ale je to obrovské, a ...nevím. A myslím, že jsem byl v tetovacím studiu čtyři hodiny. (v Německu) A hodně to bolelo.
Tom: A v němčině to znamená: 'Tom je můj idol'

Buzzworthy: Hodně fanoušků mluvilo o drbu, že budete spolupracovat s Miley Cyrus. Je to pravda?
Tom: Jasně, že jsme o tom slyšeli. Není to pravda.
Bill: Jo no. Nic není plánováno. Už jsme s ní setkali na VMA a je velmi cool, ale ne. Není žádný duet nebo něco takového co bychom plánovali.

(c) tokio-hotel-de.blog.cz // http://buzzworthy.mtv.com

Andreas 3.

1. listopadu 2008 v 11:04 | Eve |  ff-Andreas
Autor:Gabulilinka
"Och sluší ti to takže jsi připravená ??"
"Je díky ..JJ jsem ty počkej ty hlasy od někaď znám to jsou ti tví kámoši??"
"No jsou ale na představování máme celou noc ..."
"Ok a jak teda chceš jít??"
"Půjdeš s Lindou a my pak příjdem jo??"
"Ok ok ok..."
"Dany už jsi jo??"řekne Linda která má na sobě tak dost dobré hadry že ani ty bych nesehnala v Praze...
"Jo jsem a vypadá že ty taky tak půjdem ne??"
"Ne počkej půjdem ke mně musím ti něco říct..."
"Tak se mějte holky my pak příjdem..."řekne Andreas a odkráčí do svého pokoje za kámoši..A já jdu s Lindou do jejího pokoje který je fakt krásný ...
"Máš to tu pěkný..."
"Ale ne zas ne tak jak ty..."směje se...
"No tak o co jde??"vyhrknu na ní nedočkavostí...
"Asi podle toho že jsi fans TH tak víš kdo je Andreas že??"
"No vím vím kdo by ho neznal..."
"Je tu problém vždycky když si Andreas našel kámošku která se mu líbila seznámil ji s klukama a ta holka pak s ním byla jen kvůli klukům a ne kvůli němu..."
"Ty ale počkej já s Andreasem nic nemám..."
"Já to nemyslím že kdyby jsi něco měla ale že i kámošky mu to dělají proto nemá moc kamarádu..."
"Aha ale já bych se s ním bavila i kdyby neznal kluki on je úplně v poho kluk..."
"Tak fajn já ti to chtěla jen říct proto nejdou s náma teď ale později Andreas se bojí...."
"C-C-c-c-c-c-o-o-o-o-ž-ž-ž-ž-e-e-e-e-e ty mi chceš říct že o pár metrů ode mě je Bill??Bill Kaulitz??"
"No .."zasměje se...
Sedím tam s otevřenou pusou a nevím co říct div že neomdlím...Ale v klídku říkám si ..Linda se ještě namalovala mě taky půjčila mi její dost dobré tričko a na pařbu se mohlo jít...Nebylo tam moc lidí byl to sice velkej klub ale jak jsem se tak rozhlídla viděla jsem hodně slavných ..( např.:Bushido,Sarah Conor,Nena,Us5,Killerpilze,Nevada Tan apod..)
"Ty vole já jsem v ráji.."zařvala jsem česky...
"Was?"zeptal se mě hlas zamnou...Otočím a div se nesesypu zamnou stojí Bill jo ten Bill Kaulitz ...
"Jen že je to tu dobrý.."usměju se ...Na Billovi nemůžu oči nechat a v tom, přiběhne Andreas který jak mě uvidí s Billem zesmutní...
"Tak Bille tohle je Dany ta o které sem ti vyprávěl.."
"Těší mě .."mrkne na mě Bill a já se jenom uculím...V tom tam přikráčí už opilý Tom...
"Je Andy jsi mi neřekl že se už dělíš s bratříčkem...Ale s tou holkou bych si dal říct.."Jen se znechuceně kukám na Toma a jdu si sednout k baru a kukám na ty všechny slavné ...Pak jsem spatřila Billa který se na mě usmál a šel k baru...Zase se napiju koktejlu nic víc nemůžu furt mi je totiž 14...
Po nudné hodině sedění odejdu domů protože nikoho nemůžu najít v klubu...Doma zalezu hned do pokoje a vytáhnu Red Bull který mi zbyl…Pak si sednu ke stolu a zapínám mp3 ale v tom někdo klepe na dveře..Jdu dveře otevřít a tam stojí Bill ale úplně sám …